Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'dan Gövde Gösterisi! Bir Gecede 5 Transfer Birden

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
Yazma kardrsim olumsuz elestiri spor yazarimisin hangi takimlisin sen sana neden lig sonunda yazayim biz sanpiyon olcak diyemi takim tutuyoruz olsun yada olnasin sadece sanpiyon olsun diyemi takim tutuluyor zaten bir tane sanpiuon cikiyor ligde

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
Kardesin fenerbahce bjk transfer yapinc ordada elestiri yapiyon mu bir tane konu ac bjk fenerbahce transferleri diye orda elestiri yap

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
Kardesin fenerbahce bjk transfer yapinc ordada elestiri yapiyon mu bir tane konu ac bjk fenerbahce transferleri diye orda elestiri yap
Seni ne ilgilendiriyor kardeşim ne yorum yaptığım. FB BJK veya başka takım hakkında eleştiri yapmayacağımi nerden biliyon ki.
Ne yapacağıma sen mi karar vereceksin

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,331
113
Herşey çok güzel de büyük takımların hepsi için geçerli tüm.spor kamuoyu turk kuralı degissin diyor bu tff denen kurum hangi akla kaldırmıyor anlamıyorum
Uefada durumunuz ortada iyi oyuncu turk yabancisimi var
Niye kulüpler zora sokulur akil alır gibi değil
Bunlar vatan haini başka birşey değil
Çok daha agir konusucam olmayacak

Fatih terime kızarız ama adamın getirdiği yabancı kuralı sayesinde şuan gençlerimiz avrupaya gitmeyi tercih ettiler çocuk oyuncağı gibi sürekli değiştirmenin manası nedir
Gs yusuf demir adam turk iste ama yabancı sayılıyor boyle mantık mi olur
Bunlar a yemin ediyorum 10 koyun versen otlatmaya kurta kaptırırlar onlarida
O raddede beceriksizler

Yabancı kuralı olmaz madem birşey yapilacak maaş amskalasi getirirsin belli bir maaşın ustu veremezsiniz diye

Neyse ya biz ne desem boş büyük kulüpler bastırıp kaldırmalı kuralı

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
transferin son günü bu kadar oyuncu alması ve 3 türk kuralının olması GS nin en ufak bir planlama yapmadan hareket ettiğini gösteriyor bu kadar adam takima ne zaman uyum sağlayacak Okan Buruk bunun altından kalkabilecek mi 3 tane türk kim oynayacak sen stoperde Aldülkerim sol bekte Kazımcan ile oynamak zorunda kalacaksın illa şampiyon olayım gerisi beni ilgilendirmez mantığı ile hareket edilmiş ama bu sene şampiyon olamazsan aldığın adamlar elinde patlar seneye bi bu kadar daha para harcamak zorunda kalırsın bu Dursun Özbek geçen seferde de Gomis,Belhanda,Feghouli furyası yapmıştı tutmuştu ama bu papaz her zaman pilav yemez

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,240
9,924
113
Kazimcan karataş iki üç maç izledim olağanüstü kötü bir topçu büyük takım için
Hamza akman yazık olacak çocuğa kiralama işine gitsinler
Kerem aktürkoglu bence hızından başka bir şey yok futbol mantalitesi çok zayıf. Kumaşı iyi olabilir ama oyun görüşünün olmadığını düşünüyorum
Yunus Akgün ayağı çok iyi keremden daha teknik. Lakin oyun görüşü bunda da yok son maçta iki şut attı boş beleş solda iki oyuncu bom boş kendi şut çekiyor.
Abdülkerim Bardakçı bildiğin kalas yediği kırmızı kartlar ortada
Barış Alper Yılmaz bu kim la

Okan gocuk bence en iyi Türk oyuncu bu gs de o da Muslera dan dolayı kendisine yer bulamaz

Bunların ikisi sakatlık sorunu yaşadığı zaman Cimbom sahada adeta ,9-10 kişi olarak çıkmış gibi bir şey olacak