Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tek Maçtan Kayıp Galatasaray’ın Penaltısı İnceleme

Penaltı Kararı Doğru Mu?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Galatasayarlı oyuncu bildiğin kendini atıyo çok ufak bir temas doğrultusunda dengesini kaybediyor…Penaltı kararı ne kadar doğru!!!3 tane kuponum yattı iy 2-0 skor almıştım ?

Ekli dosyalar

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,359
2,518
113
dünyada penaltı diye bir şey olmasabu pozisyona yine penaltı verirdim

mstfoztrk55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,679
802
113
Net penaltı kardeşim neden bu kadar uğraştın anlamadım ss felan

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,953
9,628
113
Galatasayarlı oyuncu bildiğin kendini atıyo çok ufak bir temas doğrultusunda dengesini kaybediyor…Penaltı kararı ne kadar doğru!!!3 tane kuponum yattı iy 2-0 skor almıştım ?
Ankaraguclu oyuncu topa temas etmek isterken mudahale ufak temas oldugu icin verdi bizim lig böyle yapıcak birsey yok Premier ligde vardan dönerdi bu pozisyon iptal olarak

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Peki ilk yarıda 2 dk da 2 gol atan takıma noldu da 2. Yarı 1 gol atamaması 3. Golde durduran neydi

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Peki ilk yarıda 2 dk da 2 gol atan takıma noldu da 2. Yarı 1 gol atamaması 3. Golde durduran neydi
Çok boş yapmıssın pozisyon net penaltı bir takım ilk yarı 3 gol attı diye ikinci yarı da gol atacak diye bir kural yok Avrupa maçından çıktılar ve önlerinde yine Avrupa maçı var zaten maçı almış niye boşuna kendini yorsun

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
646
113
Çok boş yapmıssın pozisyon net penaltı bir takım ilk yarı 3 gol attı diye ikinci yarı da gol atacak diye bir kural yok Avrupa maçından çıktılar ve önlerinde yine Avrupa maçı var zaten maçı almış niye boşuna kendini yorsun
Pozisyon tam tersi olsaydı Ankaragücüne vermezdi penaltıyı boş yapmayın böyle ucuz penaltimi olur sen sadece Türkiye ligini izliyorsun belliki 🤦

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Premier ligde olsa olsa bu penaltı verilirmiydi sence?? Yense ne fark eder iy 2-0 skor oynadık maç başlamadan önce

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,402
8,679
113
Benfica da ilk yarı 5 attı ikinci yarı hiç atmadı ona bakarsan mesela veya vitesse bugün 30 şut 3 direk 8 büyük pozisyon kaçtı olmayınca olmuyor yapacak bir şey yok

Sakarya Kocaeli bayanlar ligi 2-10 bitti bugün 12.5 alt almıştım mesela 10 da durduran ne olabilir çok saçma düşünce

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Pozisyon tam tersi olsaydı Ankaragücüne vermezdi penaltıyı boş yapmayın böyle ucuz penaltimi olur sen sadece Türkiye ligini izliyorsun belliki 🤦
Benim izlemediğim lig yok tam tersi ankaraya vermemesi hakemin kaşarlığıni gösterir di kime yapılırsa yapılsın penaltı verilmesi gerekir verildi de zaten

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Premier ligde olsa olsa bu penaltı verilirmiydi sence?? Yense ne fark eder iy 2-0 skor oynadık maç başlamadan önce
Arkadaşım senin kafanmi güzel sen ilk yarı skor oynadin diye ilk yarıyı 0-2 bitirmek zorundalar mı sen skor oynadın bir dünya adam sa ilk yarı 2.5 üst oynadı o nasıl olacak

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,402
8,679
113
Premier lig te verilmez diye bir şey yok sanki her gün her primler lig maçını izliyorlarda premier lig olsa verilmez şöyle olur böyle olur

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,357
8,061
113
Aga kusura bakmayın ama maçın hakkı 6-1 filandı zaten

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Arkadaşım senin kafanmi güzel sen ilk yarı skor oynadin diye ilk yarıyı 0-2 bitirmek zorundalar mı sen skor oynadın bir dünya adam sa ilk yarı 2.5 üst oynadı o nasıl olacak
Konunun amacını belli kardeş penaltı verilmemeliydi şike olarak görüyorum ben vara gitseydi penaltıyı vermezdi.

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,123
3,779
113
net penaltı buna itiraz ediyorsan bir daha ne futbol izle ne oyna buna Etiyopya 5. liginde kerema köy liginde bile penaltı çalarlar