Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'ın Şampiyonluk Alameti!

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,986
22,574
113
daha erken erken daha 2 hafta oncesıne kadar gs sampıyonlukla adı bıle gecmıordu ,ılk haftalar besıktas premıer lıg kadrosu dendı efsane basladı ne oldu,sonra fener mukemmel ddık 3 haftadır kotu oynuyor hersey ıcın erken öle kolay degıl bu ısler aslında herkesın kadrosuda fena degıl uc takımda 10 numara golculerı var mesela gs kalecı yonunden sanslı suan o kadar arada bariz fark yok yanı ,mesela fener cogu maclarını ıstanbulda oynadı ıkıncı yarı deplesman agırlıklı olacak 2 mac kazanmakla sampıyon olunmuyo beyler öpüyorum gözlerinizden cok uzun yazdım aw

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,180
839
113
daha erken erken daha 2 hafta oncesıne kadar gs sampıyonlukla adı bıle gecmıordu ,ılk haftalar besıktas premıer lıg kadrosu dendı efsane basladı ne oldu,sonra fener mukemmel ddık 3 haftadır kotu oynuyor hersey ıcın erken öle kolay degıl bu ısler aslında herkesın kadrosuda fena degıl uc takımda 10 numara golculerı var mesela gs kalecı yonunden sanslı suan o kadar arada bariz fark yok yanı ,mesela fener cogu maclarını ıstanbulda oynadı ıkıncı yarı deplesman agırlıklı olacak 2 mac kazanmakla sampıyon olunmuyo beyler öpüyorum gözlerinizden cok uzun yazdım aw
Beyin algılamıyor bazı dostlarda. Destan yazdı denilen muhteşem Jesus`un dehşet Fener'i:) sürekli bu hafta son haftası bu maç son şansı denilen Okan Buruk'un rezil Gssinin 2 puan önünde:)

Tabi suç yönetimde. taraftarı bu hale getirdiler. Adam uefadan lider çıktık diyip şekil yapıyordu geçen. ulan fener tabi çıkıcak uefadan dedim boş boş yüzüme bakıuor. adam yıllardır bişey görmemişki m. bu bebelerde haklı.

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,732
3,003
113
Sen nasil mac izledin belhandami sampiyon yapti 🤣🤣

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113
Sen nasil mac izledin belhandami sampiyon yapti 🤣🤣
dayıcım futbol 10 kişiyi çalımlamaktan ibaret değil Belhanda'nın olmadığı maçlar takımın hali ortada o 2 sezon. Çoğu zaman görevini layığıyla yerine getiren bir oyuncuydu ama 40 metreden gol atmadan topçu beğenmiyorsunuz :D

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,312
28,016
113
Hay ağzını opiyim

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,180
839
113
Şu besiktastan GS veya FB 11 de oynayacak 1 topçu söylesene bana gordumde bu kadar futbol cahili görmemiştim sağol bro hayal dünyana hayran kaldım fenerin kadroya kötü dedi ya la Allah'ım ölecem
Cahilim ya :) Karacahilim, cahiliist kekolistim asdasdasdasd

10 yıldır 3. haftada şampiyonuz diye gezip ligi zor bitiren takım taraftarlarına laf anlatmakla, akplilere akp'yi anlatmak arasında fark yok :rolleyes:

Neyse bu konu böyle kalsın, GS şampiyon olunca yine yazarım. Bizim Beşiktaş'tan bir şey olmaz ne yazık ki. Fener'i yenmek basit.

Sizin kadrodan tekrar söylüyorum :) GS'de ilk 11 başlıcak adam yok :):):)

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,245
1,064
113
Raymond oynar bizde. Tayyip de oynayabilir. Masuaku kesin oynar. Gedson oynayabilir.
Fener de ise ferdi var bizde oynayabilecek valencia oynar arda oynar başka da yok
Galatasaray seneye iyi bir 8, 10 almalı.
2 santrafor zaten alacaktır.
Sacha boey satıp
Mert ve grimaldo yapmalı bekleri..
Muslera
Mert nelson abdulkerim grimaldo
Toreira ilkay
Zaniolo Firmino Kerem
Icardi
Sampiyonlar ligi kadrosu

Son düzenleme:

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,180
839
113
Senin futbol bilginin ....
kardeş 100 senede geçse takımımızın arkasındayız var mı bi sıkıntı? şuan ligde fenerden iyi top oynayan takım yok açıp oyunu izleyen yada açıp istatistikleri okuyabilen okuma yazması olan herkes bunu anlar zaten.Weghorst tarzı forveti hoca istemiyor jesusa bu adamı kabul ettiremezsin. O saydıklarından ghezzal dışında kimseyi fenerde herhangi bir oyuncunun yerine direk yazamazsın. Millete cahil diye maval okuyacağına at gözlüğünü çıkarda maçları öyle seyret
FB klasiği yine geride kaldı. Gelecek sezon siz futbol dehalarını Eylül'de şampiyonuz, Kasım'da neydi günahım, Şubat'ta Dede gitsin Nine gelsin, Mayıs'ta tövbeye bekliyorum sadasdsadasd.

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
642
113
FB klasiği yine geride kaldı. Gelecek sezon siz futbol dehalarını Eylül'de şampiyonuz, Kasım'da neydi günahım, Şubat'ta Dede gitsin Nine gelsin, Mayıs'ta tövbeye bekliyorum sadasdsadasd.
He he aynen