Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'ın Yıldız İsmi Barış Alper Yılmaz'a Premier Lig Devlerinden Liverpool Talip Oldu

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Efsane oyuncu bence
Ferdi nin ben 30-40 karı gorecegine ihtinal vermiyorum
Ferdi asıl olan 10 numara pozisyonu .
İyi niyetli koşuyor teknigj iyi falan ama defansif açıdan pozisyon hatası çok yapıyor
Ben ferdinin sol bekte harcandığı kanısındayım
Sol açık sol iç orta saha çok dhaa verimli olacağını düşünüyorum
Ama kimse ,30-40 verip ferdi Yo sol beke almaz.
Alsınlar isterim ama alacakalrina ihtimal vermiyorim sol bek için

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,715
9,890
113
Ferdi nin ben 30-40 karı gorecegine ihtinal vermiyorum
Ferdi asıl olan 10 numara pozisyonu .
İyi niyetli koşuyor teknigj iyi falan ama defansif açıdan pozisyon hatası çok yapıyor
Ben ferdinin sol bekte harcandığı kanısındayım
Sol açık sol iç orta saha çok dhaa verimli olacağını düşünüyorum
Ama kimse ,30-40 verip ferdi Yo sol beke almaz.
Alsınlar isterim ama alacakalrina ihtimal vermiyorim sol bek için
Ofansif yönü iyi bence oyun kurma potansiyeli var

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
ne umutsuz bi ülkeyiz awk
forumda bile ortak noktada buluşamıyoruz

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,911
43,518
113
Adam çiğ insan etiyle beslenen Van Dijkten kafa topu aldı , üst üste koydu sağ bek sağ kanatı , gol atamadı diye adamı kötü topçu yaptılar . He kardeşim Van Dijk bile maç sonu açıklamada Barışımı övüyor bazı cahiller diyor ki şöyle böyle. 30 az barışa saçma sapan konuşma oyunculara ne paralar veriliyor en az 50 m olmalı bonservis

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Ofansif yönü iyi bence oyun kurma potansiyeli var
Zaten adam 10 numara diye alındı asıl mevkisi orası bek degil yani benim kanaatim sol iç orta saha mükemmel olur
Bekte defansif açıdan Türkiye'nin yediği gol de de pazisyon hatası var
Neyse bakalım görecez
Ama barış için 30 gerçekten az 40-50 rahat görür
Türkiye de değil Almanya Hollanda protekiz vs olsa çoktan transfer olmuştu o rakamların üstüne adam da teknik fena değil güçlü

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,872
10,631
113
Hee edemedi seni ilgilendiriyor mu ? 5 maç forvet oynayıp 0 gol 0 asist sen mutlu olmuş olabilirsin ben olmadım.
Teknik direktöre ben forvet değilim demek çok zor olmamalı .
Hollanda maçı Reyting : 6.2
Avusturya maçı Reyting : 6.7
Çekya maçı Reyting : 7.4
Portekiz maçı : 6.0
Gürcistan maçı : 6.1

Çokta eminim ben Forvet değil kanat oynamak istiyorum dese bu puanların üstüne bazı maçlarda direkt 1 puan eklerdi en az.
Ronaldo 5 Harry Kane 8 Memphis 12 Morata 15 gol Mbappe 18 gol attı Barış 1 gol atamadı. Adam kaleci dışında her mevkide oynadı neredeyse teknik direktörün seçimleri genelinde hatalı burada konuştuğumuz o değil

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,523
6,591
113
tüm liglerde şuan 70 maçla hem kulüp hem milli takım bazında en çok maça çıkan futbolcu. makina gibi amk. galatasaray'da sağ bek sol bek sağ açık sol açık hepsinde oynadı hepsinde de performans verdi. milli takımda ferdi ile birlikte hayvan gibi iyi turnuva geçirdi ama 5 maçta golü yok diye gömmeye çalışıyorlar. lan zaten adam bunların hepsini yapıp bir de 5 maçta 5 gol atsa 50m euro falan eder. twittera 'baris yilmaz' yazıp geçmişe doğru okuyun toptan anlayan ecnebiler hakkını vermiş neyseki.

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,872
10,631
113
Nasıl övdü gördük fanatik gsli trt spikeri sayesinde
Doğru diyorsun. Thierry Henry "Barış Alper Yılmaz, Hollanda maçında savunmacılarla güreş yaptı adeta. Ben böyle bir şey görmedim." diye açıklama yapmış o da yalan. Herkes g.tünden sallıyor Türk futbolcuları 5 kuruş para etmez hiçbir başarısı olmasın. Sizde şuradan https://www.direktorganik.com/direkt-organik-nane kına alıp yakabilirsiniz.

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,273
834
113
Hee edemedi seni ilgilendiriyor mu ? 5 maç forvet oynayıp 0 gol 0 asist sen mutlu olmuş olabilirsin ben olmadım.
Teknik direktöre ben forvet değilim demek çok zor olmamalı .
Hollanda maçı Reyting : 6.2
Avusturya maçı Reyting : 6.7
Çekya maçı Reyting : 7.4
Portekiz maçı : 6.0
Gürcistan maçı : 6.1

Çokta eminim ben Forvet değil kanat oynamak istiyorum dese bu puanların üstüne bazı maçlarda direkt 1 puan eklerdi en az.
Özverili bir çalışma olmuş fakat küçük bir sıkıntı var. Biz turnuvayı santraforsuz bir taktikle geçirdik. 4-6-0 veya 5-4-1 (Sahte 9'lu bir formasyon kullandı Montella, son 2 maçta Arda oynadı sahte 9 olarak. Maç içinde de değişmeli yaptılar bu görevi.) Santrafor ve forvet ayrımını , Barış Alper'in santrafor olmadığını, Barış Alper'in Kanat Forvet olarak kullanıldığını falan da internetten araştırıp bulabilirsin. Hepsini geçtim adam 11 aydır aralıksız sakatlanmadan maça çıkıyor. 60.resmi maçıydı Hollanda maçı el insaf be kardeşim. Sırf sizin gibi futbol üstadları sebebiyle hem Ferdi hem de Barış Avrupa'ya gitsin orada rahat rahat geliştirsinler kendilerini. Dünya Kupası'nda ikisine de çok ihtiyacımız var.

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,872
10,631
113
Özverili bir çalışma olmuş fakat küçük bir sıkıntı var. Biz turnuvayı santraforsuz bir taktikle geçirdik. 4-6-0 veya 5-4-1 (Sahte 9'lu bir formasyon kullandı Montella, son 2 maçta Arda oynadı sahte 9 olarak. Maç içinde de değişmeli yaptılar bu görevi.) Santrafor ve forvet ayrımını , Barış Alper'in santrafor olmadığını, Barış Alper'in Kanat Forvet olarak kullanıldığını falan da internetten araştırıp bulabilirsin. Hepsini geçtim adam 11 aydır aralıksız sakatlanmadan maça çıkıyor. 60.resmi maçıydı Hollanda maçı el insaf be kardeşim. Sırf sizin gibi futbol üstadları sebebiyle hem Ferdi hem de Barış Avrupa'ya gitsin orada rahat rahat geliştirsinler kendilerini. Dünya Kupası'nda ikisine de çok ihtiyacımız var.
Abdülkerim maç bitince bir düzine küfür etmişti nasıl üzüldüyse şu videoda da Arda'nın takıştığı elemana giydiriyor https://www.instagram.com/reel/C9KrZGuCYyW/?igsh=a2M5ajF3cG96N3Bo