Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Galiba bu sefer oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartal1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
8
18
15 oranlik bir kupon bulsam 200 atarim ama yok oyle maclar gece

zatara3

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
116
20
18
yaşınız kaç bilmiyorum da ciddi ruhsal sıkıntılar sizi bekliyor verilek 10 tl ile hadi diyelim işler iyi gitti 100 yaptınız sonra ne olacak bir yerde patlayacaksınız. bu kadar saatlerce beklemenin anlamı ne. sigara falan bagımlılıgı gibi olmuş.

kartal1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
8
18
Sam
yaşınız kaç bilmiyorum da ciddi ruhsal sıkıntılar sizi bekliyor verilek 10 tl ile hadi diyelim işler iyi gitti 100 yaptınız sonra ne olacak bir yerde patlayacaksınız. bu kadar saatlerce beklemenin anlamı ne. sigara falan bagımlılıgı gibi olmuş.
sanane kardesimmm sen ne ayaksinnn

Yularipolsen

KING
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,181
1,743
113
:D ahaha aksam aksam güldürdün kardes

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Yaşım 38 saatlerce beklemiyorum kardeşim sadece umutla yaşıyorum bu bir ikincisi de bagimliyim sanane ulan

reddragon20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,128
341
83
cats.jpg bu da benim kuponum biri evinde gol atamamış biri deplasmanda gol yememiş 0-1 ede gelmişken :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...