Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Galiba bu sefer oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,336
150,456
113
Beyler durum benlik değil @Yilmazseko21 arkadaşımız kupon yapmış gelirse 10kişiye 10t dağıtıcam demiş kuponu paylaştıktan sonra da Çıkmış işi Çıkmış olabilir gelince muhakkak açıklama yapacaktır diye umuyorum.

Polat03

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
499
50
28
Biz daha coooooook bekleriz sarzim bitti bana ciksada papara veremem artik ta yarin baglanabilirim

Polat03

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
499
50
28
Arkadaslar sarzim bitiyor bana cikarcikarsa

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
8
18
Olurda bana cikar ben buralarda olmayabilirim bekliyorum guzel kardesim

Yilmazseko21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,356
1,674
113
Beyler durum benlik değil @Yilmazseko21 arkadaşımız kupon yapmış gelirse 10kişiye 10t dağıtıcam demiş kuponu paylaştıktan sonra da Çıkmış işi Çıkmış olabilir gelince muhakkak açıklama yapacaktır diye umuyorum.
1xbette oynuyorum gark monfis 2.set kaybetti ben orda 2.set oynamıştım o kupon yattı ama ben yinede çekim yapi cam çekim yansıdığı gibi de ufak çaplı çekilişi yapi cam sürekli aktif olamıyorum okul iş kardeşlerim abilerim her yazdiginizi göremiyorum ki çekim vericem yansıyınca 10kisiye paparadan aticam teşekkürler

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
1xbette oynuyorum gark monfis 2.set kaybetti ben orda 2.set oynamıştım o kupon yattı ama ben yinede çekim yapi cam çekim yansıdığı gibi de ufak çaplı çekilişi yapi cam sürekli aktif olamıyorum okul iş kardeşlerim abilerim her yazdiginizi göremiyorum ki çekim vericem yansıyınca 10kisiye paparadan aticam teşekkürler
Reis çekilişi yap bari

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Yada seç işte

Dino2106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,920
475
83
Tmm reis sağolasın beklemedeyiz ama. Biz o kadar takip ettik totem yaptık 10 11 kişiydik sen gelene kadar 50 kişi olduk çekilişe kadar 60 oluruz .
O zaman da bize çıkmaz biz beklediğimizle kalacaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...