Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Gamabet 300 FreeBet & 300 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zalihaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,079
354
83
Data değil k.adi şifre topluyorlar. Çoğu merdivenalti site aynı taktik. Ben dahil çoğu insanın tüm sitelerdeki kullanıcı adı şifresi aynı.
Bunu buraya atmamın sebebi bu iki sitede önceden ciddi anlamda ödeme yapıyordu iyi hatırlıyorum demek ki şimdi tokata çıkmışlar

bomontibeyii

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
135
43
Bunu buraya atmamın sebebi bu iki sitede önceden ciddi anlamda ödeme yapıyordu iyi hatırlıyorum demek ki şimdi tokata çıkmışlar
Sende art niyet aramıyorum kanka. Ama yaklaşık 10/14 senedir bu işlerin içindeyim , gamabet , cashwin bunlar kolpaci siteler. Golegol de ödeme yapar ama ordanda deneme alman çok zor. O yüzden kanka bence konuyu kitledin , sabaha kalırsa kargaşa çıkar

Zalihaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,079
354
83
Sende art niyet aramıyorum kanka. Ama yaklaşık 10/14 senedir bu işlerin içindeyim , gamabet , cashwin bunlar kolpaci siteler. Golegol de ödeme yapar ama ordanda deneme alman çok zor. O yüzden kanka bence konuyu kitledin , sabaha kalırsa kargaşa çıkar
İşin garip tarafı saydığın sitelerin hepsinden ödeme aldım, adminler uyuyor sabah kitlesinler yapacak birşeyim yok herkes faydalansin dedik oda bok çıktı

besiktaslitl

SİYAH BEYAZ DEVVAM..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,420
1,935
113
Spin eklendi şimdi eskiden üyeydim ama ekledi boşa çevirmeyek ödeme alan yoksa ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...