Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Gamabet 300 FreeBet & 300 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taliscabjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
166
45
28
Hesaba girilmiyor ekranlar var kimse yatırım yapmazki o siteye açmazlarsa

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,219
1,656
113
Kimine ödüyor adamlar ekran resmi atmış kimini engelliyor çekimi gelenlere bol sanslar gelmeyenler bonusa devam üye olmuyorum gerek yok

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,658
369
83
Uye oldum ne canli cvp veriyor ne bonus ekleniyor öyle dönüyor buton

16ftm16

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
36
4
8
Şimdi ben anlayamadım ben çekim verdim kilitlediler hesabı giriş yapamıyorum . Hesabı tamamen mi kapatmış oluyorlar yoksa sonra isteseler acabiliuorlarmi

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,199
562
113
Şimdi ben anlayamadım ben çekim verdim kilitlediler hesabı giriş yapamıyorum . Hesabı tamamen mi kapatmış oluyorlar yoksa sonra isteseler acabiliuorlarmi
Neden? Baştan üye olup bonus almayı filanmı düşünüyorsun? ClientLocked demiyormu giriş yaparken?

Altansahin

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4
0
1
Hyr ödeme yapmıyorlarsa nie bidaha üye olayimki sıkıntıli bı siteyse . Sormamın amacı sadece acaba güvenlik amaçlı mı kapattılar
Ben 1000 çekim yolladıksan sonra hesabımı engellediler.böyle siteleri paylaşmayın .birsürü kişi sıkıntılı diyosa bi bildiğimiz var

Kerem89

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
51
28
Talep vereli 50 dkka oldu ses yok birde ben eski üyeyim bonus flan almadim eklenitrmi sadece üye olmuştum varmı bu şekilde olup eklenen

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,199
562
113
Talep vereli 50 dkka oldu ses yok birde ben eski üyeyim bonus flan almadim eklenitrmi sadece üye olmuştum varmı bu şekilde olup eklenen
Aynen bende öyle üyeydim freespin talep ettim verdiler, 400 çekim verdim engellediler hesabımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...