Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Ganilost 100/500 4 Kişiye 20₺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Sende kankam benim kalp. Kalp koymayi bilmiyorum ondan kalp yazdim :D
Ya o emojileri tuslarla hiç beceremem bi gün daha bekarım yengen bana yanık o zamanlar cayır cayır smslesiyoruz hunharca tuşlu telefonla kalp gondermye çalışmıştım benim oğlanın pipisi gibi bisey gitmisdi ertesi gün gördüm yarılmısmtım gülmekten

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Ya o emojileri tuslarla hiç beceremem bi gün daha bekarım yengen bana yanık o zamanlar cayır cayır smslesiyoruz hunharca tuşlu telefonla kalp gondermye çalışmıştım benim oğlanın pipisi gibi bisey gitmisdi ertesi gün gördüm yarılmısmtım gülmekten
hahabhahah lan dayi hahahah :D :D

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
Valla kral bende yengene hep nailexe yazdigim gibi kalp yazardim mesajin sonuan simdi evliyiz dedigin gibi o sorunlar yok allahtan :D

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
kalbi böyle koyacaksın kankam (L) L love demek neymiş Love demekmiş olmuyorsada zorlamayacaksın :)

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,988
22,575
113
Eskıden hergun 25-30 lira ya kontör alırdık kontor daynmazdı nesajlascaz dıye otommatıge baglardık .şimdi 1 tane mesaj bile cekmez olduk

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
bu hayatta durusunla vurusun cok.onemli olucak derdi dedem acaba haklimiydi nerden aklima geldi dedem.amk :D

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,988
22,575
113
Ganilost uyudu galiba cızzzzzzzzzzxxxxx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...