Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Ganobet 25 TL Deneme Bonusu (Yatırımlı)

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,643
1,368
113
linkini atabilirmişim bende görünmüyor tarayıcıdan dolayı sanırım suanda başka tarayıcıdan giremiyorum
sayfayı incele yapıyorum ama chatin linki kopyala yapıştır yapınca gelmiyor sanırım yazılımsal kitli deneme bonusumu isticeksin id söle istiyim senin yerine

sessiz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
130
45
28
sayfayı incele yapıyorum ama chatin linki kopyala yapıştır yapınca gelmiyor sanırım yazılımsal kitli deneme bonusumu isticeksin id söle istiyim senin yerine
yok kardeşim yatırım yapıcaktım deneme bonusu çekimi içinde tamam whatsaptan falan hallettim sağol uğraştığın için

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
freespin almayın mustang gold 25 kuruştan çeviiyor

sessiz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
130
45
28
yarım saat önce yatırımın ana para çevrimini yapıp 190 tl paparaya çektim ilk önce iptal oldu canlı desteğe bağlan mesajı atmışlar oraya bağlandım kontrol edeyim dedi bana hiç birşey sormadı sonra sayfanı yenileyip tekrar çekim verin dedi sonra işleme alındı ve ödendi

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,643
1,368
113
ödeme yapıyorlar başta bi bakiye falan sildiler sonradan düzeltme olmuş bana olmadı ama 20 tlnin bi değeri yok silinen ödeme alırsınız 100 sabitletin öyle yatırın

nedim78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
274
112
43
bende 100 yaptım 50 atacak para bulursam çekecem

buraksenn94

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
262
80
28
130 yaptık kaç dakikada geliyor çekimler birde fs nin cevrimiyok degilmi kusura bakmayın tel eski biraz benim