Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Garip0 / Kasa 500 Hedef 2500

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Tras yapmayın sanki adam sizimi dinlicek kendi parası oynuyor amma dert oluyo size

Lacasedepapel

Kime Mavisin Gökyüzü?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,046
3,104
113
Başından beri ara ara girip takip ediyorum da,birkaç kişi durmanı söyledi çekip uyumanı söyledi ama sen pek kulak asmadın. Hırsın sonu budur yani bende çok Kez yaşadım bunu ama bazen de durmasını bilmek lazım heleki gece bülteninde maçlar kısıtlı iken. Geçmiş olsun

Masic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,587
2,053
113
Gaz verenler ,davulun sesinin uzaktan hoş geldiği arkadaşlar daha çoktu .Devammmmmm dediler . Parasını versinler artık adamın
ne edebiyat yaptınız harbi be kumarın kuralı varsa kendin oynarken uygula millet sana veya başka birine söylese duracaktınız sanki

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Gaz verenler ,davulun sesinin uzaktan hoş geldiği arkadaşlar daha çoktu .Devammmmmm dediler . Parasını versinler artık adamın
Dostum gaz verenler kim bilmiyom ama bu arakadas da 2500 TL hedef koymuş hedefe ulasmissin durmasını bilcen kimsenin gaziylada hareket etmicen bence arkadaş kendi kendini bitirdi devam ederek

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
Malesef yine aynisi yapti arkadas ve kaybetti guzel paraydi halbuki.keske bas bas diyen arkadaslar demeselerdi belki basmazdi sizlar belki alacaginiz 20 lira pesindeydiniz ama arkadss olan parasindan oldu yazik

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,743
13,033
113
Başından beri ara ara girip takip ediyorum da,birkaç kişi durmanı söyledi çekip uyumanı söyledi ama sen pek kulak asmadın. Hırsın sonu budur yani bende çok Kez yaşadım bunu ama bazen de durmasını bilmek lazım heleki gece bülteninde maçlar kısıtlı iken. Geçmiş olsun
Diyecek söz yok . Hepimiz aynı durumu yaşadığımızdan uyarıyoruz . Kotu niyetimiz yok .Hepimiz 2900 ü düz 3 k yapalım ya da 950 oldu 1k Yapayım diye 0 ladık. Arkadaşa o yüzden bir şey diyemiyorum . Keşke kulak assaydı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
Dostum gaz verenler kim bilmiyom ama bu arakadas da 2500 TL hedef koymuş hedefe ulasmissin durmasını bilcen kimsenin gaziylada hareket etmicen bence arkadaş kendi kendini bitirdi devam ederek
Malesef cogu zaman yaptigi sey bu.gaz verenler belli olmuyor mu ya sesleri ckmiyor yada catlak sesler cikiyir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...