Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Gaziantep - Göztepe Alkışlanacak Fair-Play Örneği 👏

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Arkadaslar maçın son dakikaların da, oyun durdu hakem oyunu başlatmak için topu göztepeli oyuncuya bıraktı, ardından direkt kaleye şut çekildi direkten geriye geldi, jahovic tamamladı 1.0 oldu. Ardindan oyun başlatılmadan Gaziantep'in lehine olduğu için, göztepeli oyuncular bıraktılar 1-1 oldu, en son penaltı oldu Antep'li oyuncu bilerek atmayarak Türk futbolunu fair-play'de 10 dakika da ileri seviyeye taşıdılar, helal olsun.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
Arkadaslar maçın son dakikaların da, oyun durdu hakem oyunu başlatmak için topu göztepeli oyuncuya bıraktı, ardından direkt kaleye şut çekildi direkten geriye geldi, jahovic tamamladı 1.0 oldu. Ardindan oyun başlatılmadan Gaziantep'in lehine olduğu için, göztepeli oyuncular bıraktılar 1-1 oldu, en son penaltı oldu Antep'li oyuncu bilerek atmayarak Türk futbolunu fair-play'de 10 dakika da ileri seviyeye taşıdılar, helal olsun.
Kardes 2side amacsiz takim biri tff kadrosunu planliyor suan digeride onumuzdeki sezonun hesaplarini yapiyor.simdi biri ligden dusucek olsaydi sen gorurdun olaylari 😁

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Aynen dışarı vurarak milyonlarında kuponunu yatırdılar küfürü basmıştır herkes
Kardeşim bu maçın 1.5 ust olması bile imkansız gibi biseydi, yakalamayanlar da bununla gurur duysun işte, dunya gundemine oturur bu mac.

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,394
4,390
113
Yemişim öyle dair playi 2700den ettiler bizi

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Kardeşim bu maçın 1.5 ust olması bile imkansız gibi biseydi, yakalamayanlar da bununla gurur duysun işte, dunya gundemine oturur bu mac.
dert 1.5üst değilki maç sonu 1 ev sahibi kazanması çok muhtemeldi bi ton kupon gitti düşmeye oynasa bak nasıl atıyordu o golü fair play falan dinlemezdi

mert9191

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,371
4,025
113
Ben bunu normal bi olay olarak görmüyorum art niyet ararım sen böyle şuursuzca atmamazlık yapamazsın

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Ben bunu normal bi olay olarak görmüyorum art niyet ararım sen böyle şuursuzca atmamazlık yapamazsın
kesinlikle bunlar fair playi gol atmayayım olayına kadar getiriyor iyi 90 dk bütün maçlar bu mantıkla fair play oynansın hepsi 0-0 1-1 bitsin eşit puan alsın takımlar ne güzel tüm takımlar şampiyon olur :D