Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gece Gölgenin Rahatına Bakamayanlar

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Kasayı mı erittin la ne oldu

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,400
8,108
113
Zabaha gadar burdayık diyenler derneği

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,035
7,541
113

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,400
8,108
113
Bu gecede rahat yok

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Uykumun içine zıçtı sivrisinek tek göz kapalı indirmeye çalışıyorum yarım saattir. Kalktım slota vurdum kendimi kaybedersem sebebi bu sivri 🔪

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,400
8,108
113
Uykumun içine zıçtı sivrisinek tek göz kapalı indirmeye çalışıyorum yarım saattir. Kalktım slota vurdum kendimi kaybedersem sebebi bu sivri 🔪
Yapma yanarız gel güzelinden kupon yapalım sana 😂

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,791
10,395
113
Pardon dost dikkaat etmemişim o kısma o zaman hayallerini gerçeğe donusturelim. Eczaneye gidiyorsun etil alkol aliyosun bide bı yerden bı viski aromasi ayarliyorsun.
1lt etil alkole 1,5lt içme suyu ve viski kitini karıştırıp güzel bı calkaliyorsun. Afiyet olsun viskili gecelere merhaba
Viskimi oluyor o sekilde benim abim meyde bölge müdürü viski dediğin sey ficida yillarca bekletiliyor ha ucuzundan tekel bile damitma yontemiyle damla damla akiyor onun ölüsü bile 6 ay bekliyor kör olmaya teşvik

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Viskimi oluyor o sekilde benim abim meyde bölge müdürü viski dediğin sey ficida yillarca bekletiliyor ha ucuzundan tekel bile damitma yontemiyle damla damla akiyor onun ölüsü bile 6 ay bekliyor kör olmaya teşvik
Doğru dost. Köpek siken viskisi oluyo dediğim şekilde. Yoksa yıllarca işlemden geçiyor viski dedigin şey damitmasi aromayi işlemesi falan filan benim dediğim tavsiye değilde gariban işi 😂