Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gece Muhabbeti

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,125
1,423
113
Arkadaslar bu hayattan yaşamaktan zevk alan varmi gerçekten bir banami böyle boş geliyor guvenligim gece ağırlıklı çalışıyorum gündüz yat gece çalış yataktan çıkıp işe gelmekte koyuyor malesef maddiyat desen cebimde maas yattiginda biraz para kalıyor onuda yokmus gibi görüyorum yaş 40 oldu ewliyim bu ülkede yaşamak geçinmek çok zor gercekten

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Kaç para kaybettin dost

nihatuzn99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
444
335
63
Arkadaslar bu hayattan yaşamaktan zevk alan varmi gerçekten bir banami böyle boş geliyor guvenligim gece ağırlıklı çalışıyorum gündüz yat gece çalış yataktan çıkıp işe gelmekte koyuyor malesef maddiyat desen cebimde maas yattiginda biraz para kalıyor onuda yokmus gibi görüyorum yaş 40 oldu ewliyim bu ülkede yaşamak geçinmek çok zor gercekten
Allah sağlık versin dost sağlık elden gidince anlıyor insan hayatın kıymetini ne olursa olsun boş geliyor yaşamak deme benden sana tavsiye

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,125
1,423
113
zaten boşa yaşıyoruz ki 1 sene çalışıyoruz 1 hafta tatil yapmak lüks oldu anasını satayim
Haklisin kardesim insanlardan soğudum artık en azindan hayvanlardan zarar gelmiyor samimiyetsiz çıkar dolu insanlar insanın midesini bulandırıyor kazandığın paraya zaten el arabası alamıyoruz neye peki mücadele bunu sorguluyorum bu ara dışarıya çıksan hersey ateş pahasi hiç bir şeyin tadı yok

atabinen65

👽👽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
305
118
43
Rutine binen işler adama hayatı sorgulatır maalesef. İnsanın her günü aynı olamaz bizim doğamızda bu yok bu yüzden haftanın 6 günü sabit çalışanların maaşı çok iyi değilse psikolojisi alt üst oluyor. Maaş iyi olsa en azından akşamları sağda solda veya hafta sonları takılırsın kafa dağıtırsın ama asgari ve yakınlarında alıyorsan o da yok. Ne istediğin arabayı alabilirsin ne bi ev o zaman işte niye çalışıyorum ki neden diye triplere giriyosun.

Zaten memlekette bu durumu görenlerin çoğu kendini yurt dışına attı, reisin tabiriyle "Akıllı olanlar Türkiye'yi terk etti, gitti. Maalasef aklı yetmeyenler burada tuzağa düştü"... Meksikadan kaçak yolla geçen sene ABD'ye giden arkadaşım şuan kral gibi yaşıyor yaptığı işte part time bahçivanlık falan filan. Gerçekten Türkiye'nin belki de en kötü zamanına denk geldik.