Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gece Muhabbeti

Srht1309

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
747
353
63
Arkadaslar bu hayattan yaşamaktan zevk alan varmi gerçekten bir banami böyle boş geliyor guvenligim gece ağırlıklı çalışıyorum gündüz yat gece çalış yataktan çıkıp işe gelmekte koyuyor malesef maddiyat desen cebimde maas yattiginda biraz para kalıyor onuda yokmus gibi görüyorum yaş 40 oldu ewliyim bu ülkede yaşamak geçinmek çok zor gercekten

Bende soğudum herşeyden vallahi kardeşim

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,956
43,554
113
Hangi hayat

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Arkadaslar bu hayattan yaşamaktan zevk alan varmi gerçekten bir banami böyle boş geliyor guvenligim gece ağırlıklı çalışıyorum gündüz yat gece çalış yataktan çıkıp işe gelmekte koyuyor malesef maddiyat desen cebimde maas yattiginda biraz para kalıyor onuda yokmus gibi görüyorum yaş 40 oldu ewliyim bu ülkede yaşamak geçinmek çok zor gercekten
Seni gerçekten anlıyorum arkadaşım,yaşıtız,buradaki kardeşlerin çoğu 20'li yaşlarda,ne anlatırsan anlamayacak,aile geçindirmemiş,tüm yük üstünde olmamış dalga geçeyim diye bakacak sırf o yüzden bayadır girmiyorum buraya ,sinirsel hastalığım var beni etkiliyor,ama şunu söyleyeyim bende evliydim kumar yüzünden değil ticarette 2015de 200.000 dolar dolandırıldığım için eşimden ayrıldım,ondan sonrası hep b.k ev araba iş varken sigara parası bulamayacak duruma düşüyorsun,sonra kumar bağlantılı mı bilmiyorum adli suçlar vs hayat bi anda terse dönüyo benim şuanda 2 tane ciddi davam var muhtemeldir ki yatarı olacak ama şunu farketttim 3-4 kez gbtden yakalama kararı var diye beni nezarete atıp 5-6 saat tuttular, yanında hiç bişey yok sigara,su vs. özgürlüğün yok.sonra darp raporu için hastahaneye götürüyolar sonra tekrar nezarete hakimin keyfi yerindeyse salın diyo,bunkarı yaşarken düşünüyorsun dünya kadar borcun olsa,aç kalsan nolur a.k. yeterki özgürlüğün gitmesin ,mevcut durumda farkına varamıyorsun ben ve birçok kişi aynı senaryoyu yaşadık,senden ricam ne olursa olsun ailene sahip çık,biz hatalıyız onlar deği bunu unutma,dürüst ol yalan söyleme bazı şeyleri zor kabullenecekler ama diret yuvanı kaybetme ve ne olursa olsun pes etme

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,979
44,350
113
Aynılarını bnde yaşıyorum yalçın kardeş.hayat çok anlamsız ve boş be.cocuklarim olmasaydı ve otenazi olsa ülkede kendimi hazırlar ve uygulatirdim.hayat çok saçma salak bişey ne zaman olecegin belli deil niye olecegin belli deil ama en sonunda öleceksin falan filan düşünmeye başlayınca kafa gidiyor insanın.cok düşünme bunları kafanı biseylerle meşgul et.isteymissin kolay gelsin

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Kumar bagimlisi birinin ekonomiyi elestirmesi cok yanlis kral. 1 tl 10 dolar bile etse bizden yine bisey olmaz. Masak bi incelemeye alsa bu adam uyusturucu ticaretimi yapiyor derler. Cepte kurus yok. Gelen giden bi ayda milyonlar.
Sartlar iyi olsa bile biz kötüyüz.

Bartum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
602
240
43
Kumar bagimlisi birinin ekonomiyi elestirmesi cok yanlis kral. 1 tl 10 dolar bile etse bizden yine bisey olmaz. Masak bi incelemeye alsa bu adam uyusturucu ticaretimi yapiyor derler. Cepte kurus yok. Gelen giden bi ayda milyonlar.
Sartlar iyi olsa bile biz kötüyüz.
Şartlar iyi olsa kötü olmayiz şartlar kötü ki ondsn Kötüyüz ben seni gibi düşünmüyorum hiç kumar oynamasan bile aldığın maas boğaza bile yetmiyor kumardakileron özellikle burdakilerin çoğu bonuslardsn bisey çıkarıp harçlık etme peşinde adamın cebinde gezecek tatil yapacak evi arabası olsa burda olmaz yani ben olmam kendi adıma işte burda bir umut 1 i 5 10 yaparız peşinde yetirmeye çalışıyoruz ama oda olmuyor böyle sürüp gidiyor çoğumuz değil bu kumardakilerin hepsi mutsuz çaresizlikten oynuyor cogu

Bartum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
602
240
43
Aynı senin gibiyim 2 çocuk var sosyal hayat 0000 para desen maaş günü var sonrası yok bir amaç yok olsa ne olacak gerçekler farlı dünyada bu maaşla hayalleri kurmak anlamsız işte boş yaşıyoruz

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,233
6,402
113
Aynılarını bnde yaşıyorum yalçın kardeş.hayat çok anlamsız ve boş be.cocuklarim olmasaydı ve otenazi olsa ülkede kendimi hazırlar ve uygulatirdim.hayat çok saçma salak bişey ne zaman olecegin belli deil niye olecegin belli deil ama en sonunda öleceksin falan filan düşünmeye başlayınca kafa gidiyor insanın.cok düşünme bunları kafanı biseylerle meşgul et.isteymissin kolay gelsin
Ötenazi Belçika'da 8 bin 💶 du, verebilecek mıydın burada da serbest olsaydı, bizim ülkede de daha pahalı olurdu ama daha ucuz olmazdi

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
Rutine binen işler adama hayatı sorgulatır maalesef. İnsanın her günü aynı olamaz bizim doğamızda bu yok bu yüzden haftanın 6 günü sabit çalışanların maaşı çok iyi değilse psikolojisi alt üst oluyor. Maaş iyi olsa en azından akşamları sağda solda veya hafta sonları takılırsın kafa dağıtırsın ama asgari ve yakınlarında alıyorsan o da yok. Ne istediğin arabayı alabilirsin ne bi ev o zaman işte niye çalışıyorum ki neden diye triplere giriyosun.

Zaten memlekette bu durumu görenlerin çoğu kendini yurt dışına attı, reisin tabiriyle "Akıllı olanlar Türkiye'yi terk etti, gitti. Maalasef aklı yetmeyenler burada tuzağa düştü"... Meksikadan kaçak yolla geçen sene ABD'ye giden arkadaşım şuan kral gibi yaşıyor yaptığı işte part time bahçivanlık falan filan. Gerçekten Türkiye'nin belki de en kötü zamanına denk geldik.
Amerika da bahçelerden köpek boku toplayıp, çim biçme makinesi ile çimleri biçip, ağaç dalı budayarak, boya tadilat işleri yaparak ,büyük arazisi olan 450 bin dolarlık malikanede yaşayan Türkler var, ve bu adamların en az iki arabası var ki bu arabalar burada lux sınıfında.. Şu an Türkiye'de , eğitim, sağlık, adalet ve her türlü alanda bu kadar acınacak durumda olmamızın yegane, tek bir sebebi var...

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Şartlar iyi olsa kötü olmayiz şartlar kötü ki ondsn Kötüyüz ben seni gibi düşünmüyorum hiç kumar oynamasan bile aldığın maas boğaza bile yetmiyor kumardakileron özellikle burdakilerin çoğu bonuslardsn bisey çıkarıp harçlık etme peşinde adamın cebinde gezecek tatil yapacak evi arabası olsa burda olmaz yani ben olmam kendi adıma işte burda bir umut 1 i 5 10 yaparız peşinde yetirmeye çalışıyoruz ama oda olmuyor böyle sürüp gidiyor çoğumuz değil bu kumardakilerin hepsi mutsuz çaresizlikten oynuyor cogu
12 ayda 1 hafta tatil 11 ay kole ser sefil gezilmez dostum. Kimse kendini kandirmasin. Bak diyorum ki sartlar ne olursa olsun kumar daha da zorlastiriyor. Mantikli dusunun rica ediyorum ya. Tamam asgari duzende illaki her şey zor ama1 ay gulluk gulistanlik olsun 11 ay surunmek var. Cevresel faktörler herkesten borc alma, banka kredileri, bozuk aile duzeni. Toplumun otekilestirmesi... Aman kumarci iste aw demesi.