Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gece Sohbeti

Recep67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
990
437
63
Dostlar bende uyuyorum zaten çekiliş beğenenler arasında yapılır sabah uyandığımda bende gönderim yaparin herkese hayırlı sabahlar diyeyim artık sabah oldu
Sen içinden geçen 4 kişiye ulaş reis gecenin bu saatinde ayakta kim kalır :D
Forum kurallarina aykırı dost sonuçta oraya 4 kişi yazdık adminler çekilişi yapar kazananlara gönderim yapılır durup dururken ban yemenin manası yok

Lazy61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,453
455
83
Dostlar bende uyuyorum zaten çekiliş beğenenler arasında yapılır sabah uyandığımda bende gönderim yaparin herkese hayırlı sabahlar diyeyim artık sabah oldu

Forum kurallarina aykırı dost sonuçta oraya 4 kişi yazdık adminler çekilişi yapar kazananlara gönderim yapılır durup dururken ban yemenin manası yok
Yok aykırı değil dost istediğin kişiye ulaşıp atabiliyorsun ama sen bilirsin hayırlı geceler

özgür27

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38
10
8
Hayırlı geceler dostlar şansınız bol olsun
Bugün son yaptığım çekimle son kalan 1k lik ek hesabımı kapattım ve 5k lik kredi kartını yarın itabarı ile kapatıyorum.
8 yıldır bu illetin avuçlarında çırpınıp durdum bir türlü borç batağından çıkamadım oyleki yeri geldi ev taksidini odeyemeyip avukatlık oldum maaşa haciz geldi.
Taki kendime sen hayırdır oğlum nereye gidiyorsun böyle oynuyorsanda adam gibi oyna aç gözlülük yapma diyene kadar.
1 k atıp kasa 4 5 k oluyordu cekmiyordum parayı beğenmeyip. Bu beni çıkmaza soktu son 1 1.5 senedir 1k atıp 2 3 oldu hemen çekiyorum 1 k ana parayı bırakıp gerisiyle bı borcumu varsa faturam vb. Şeyleri ödüyorum kredi taksitinin 1 kısmını ödüyorum ki maaşı aldığımda 1 taksit fazladan ödeyeyim ödeyecek birşey yok yada miktar ödemeyi karsilamiyorsa abime gönderdim onuda sıkı sıkı tembih ettim ben para istersem bana para gönderme eğer ki bı ihtiyaç için istiyorsam kanıt sunarım öyle gönderirsin çünkü biliyorum gideceği yeri kumara atacağım velhasıl kelam öyle öyle 2 seneden az bir sürede 200 250k civarı borcu bitirdim Türkiye misali IMF den borç alırken IMF ye borç verir hale geldim.
Sizlerede tavsiyemdir. Miktarı begenmemezlik yapmayın düşenin dostu olmuyor siz kendiniz için cabalamazsaniz kimse sizin için bişey yapmaz. Ve bunun yanı sıra bu şekilde temkinli davranarak bir zaman sonra kendinimide tutar oldum her bulduğum parayi kumara atmak yerine kenarında dursun cebimde dursun der oldum.
Herneyse çok şükür yarın 0 borçla yeni bı güne başlayacağım.umarim sizlerde bir önce borçlarınizdan mümkünse bu illetten kurtulursunuz.
Hepinize bol şanslar
Gözün aydın dostum darısı bizim başımıza benim de borçlarım var dileğim senin gibi borçları kapatmak