Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Geece Sohbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,695
6,614
113
Merhaba dostlar su an icmeden sarhoş gibiyim ne yaptığımı nasil davrandığımı bile bilmiyorum baba oluyorum ve bunu sizlede paylaşmak istedim çünkü burasida benim bir ailem gibi diye düşündüm daha kucağıma almadan bile beni şimdiden heyecan sardı harbiden insan deliriyorumus soylerlerdide inanmazdim.
Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun :)

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,872
4,841
113
Dostum öncelikle Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin. Hayırlı bir evlat olur inşallah. Tecrübe olarak en kısa olarak söyleyeceğim şu kızdığında bile içinden ona kızdığın için üzüntü duyuyorsun.

aligevher

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
60
14
8
Merhaba dostlar su an icmeden sarhoş gibiyim ne yaptığımı nasil davrandığımı bile bilmiyorum baba oluyorum ve bunu sizlede paylaşmak istedim çünkü burasida benim bir ailem gibi diye düşündüm daha kucağıma almadan bile beni şimdiden heyecan sardı harbiden insan deliriyorumus soylerlerdide inanmazdim.
Allah bize de nasip etsin inşallah hayırlarla gelsin kardeşim

Erendinyo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
216
85
28
Allah analı babalı büyütsün kral benimde hayalim kız çocuğum olması allah gönlüne göre versin sağlıklı olsun

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,872
4,841
113
Hop bilader senin bir sıkıntın var ama çözücem profiline şöyle bir baktım hep bir küçümseme hareketleri laf sokma falan filan küçüklükten birşeylermi yaşadın anlayamadım
küçükken inşaata topu kaçmış bro :D

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,803
10,408
113
Ban yemeye razıyım susmayacagım beyin yoksunu insan musvettezi ne anlarsin lan sen ve sen gibi beyniyle dusunemeyenler aciz insan😡😡

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,872
4,841
113
boşver bro gereksiz biri için en güzel gününde keyfini kaçırmaya değmez. sal ipini gitsin.

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,803
10,408
113
Cansiniz herkese teşekkür ederim 🙏🙏

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,686
1,185
113
analı babalı büyütsün yüce rabim insallah

Amnesiak77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
377
42
28
Kardesm tebrik ederm.Allah sağ saglim kucagnıza almayı nasip eder inş.evlat kokusu bi başkadr tarifi yoktur.Umarım güzel bir gelecek bırakırız onlara ama dünyanın gidişatı, insanlıgın yokoluşu hayata iyimser bakmamıza engel oluyor.hayrlsıı diyelim

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip eder inşallah ...
Kabul görürsen ufak bir tavsiye kumar işlerinden haram kazançtan artık uzak durmanı öneririm ...

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,117
7,603
113
Tebrik ederim. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...