Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Genel

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
blues gıderse bu forum çöker..yıllardır hergun emek verdi o kadar.. umarım gitmez..yerini dolduramayız..

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
yıllardır o idare ediyor forumu..zamanla görursun yerine biri gelince yerinin doldurulmayacagını.. baskandan fazla emegi var bu forumda son iki yıldır..

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,347
150,473
113
beyler blue's yeri farklı benim yerim farklı konuyu uzatmanın anlamı yok herkes baksın dalgasına bir birinizle uğraşmayın, kırıp dökmeyin bir birinizi gerek yok, bu konu daha fazla devam etmesin;)

Chaseur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
485
81
28
Shellac tanimam etmem ama uyelerine yaklasimi forumdaki durusu cok iyi isini yapiyor blues gibi takinti haline getirmiyor

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
Başkan gencobet sitesinde etkinliğe katıldım bugün rosenborg maçında toplam 4 gol olur dedim kazandım k adım canberk3535 yazdım yanlış oldu berk3535 k adım normalde düzeltir misin yardımcı olur musun kazandım diye etkinlikte çok mutlu oldum hevesimi kursagimda bırakma başkan lütfen:) @Shellac

zlatan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,943
706
113
@Shellac isini guzel yapiyor hakkini yemem basarili biri. Bazilari blues gidince ne guzel atip tutuyor o varken nerdeydiniz banlanirim diye mi sesiniz cikmiyordu. Arkadan konusmak güzel iş. Neyse diyecek baska bir şeyim yok iyi forumlar..

Krkmz4242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,534
910
113
@Shellac isini guzel yapiyor hakkini yemem basarili biri. Bazilari blues gidince ne guzel atip tutuyor o varken nerdeydiniz banlanirim diye mi sesiniz cikmiyordu. Arkadan konusmak güzel iş. Neyse diyecek baska bir şeyim yok iyi forumlar..
abi nerelerdesin sen uzun zamandır yoksun iyisindir inşallah :)

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,347
150,473
113
Başkan gencobet sitesinde etkinliğe katıldım bugün rosenborg maçında toplam 4 gol olur dedim kazandım k adım canberk3535 yazdım yanlış oldu berk3535 k adım normalde düzeltir misin yardımcı olur musun kazandım diye etkinlikte çok mutlu oldum hevesimi kursagimda bırakma başkan lütfen:) @Shellac
aynı hatayı @tokat71 de yapmış listeyi ilettim kardeşim
kuralda yazılanı yapıyorum uyguluyorum ben..
✔Canlı destek hattından bonus talep eden ve kullanıcı adını yazmayan , yanlış yazan üyeler hakkını kaybeder.

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
@Shellac baskan kuralları biliyorum yıllardır bu forumda uyeyim sürekli etkinliklere katılıyorum ilk kez böyle bisi başıma geldi canli destekle iletişime geçtim forum adminiyle iletişime geçin denildi lütfen Yardımcı ol başkan ya :(