Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Giannis'e 221 Milyon Dolarlık Teklif

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,503
150,743
113

NBA takımlarından Milwaukee Bucks, sözleşmesi sona eren yıldız Giannis Antetokounmpo'ya dev bir kontrat sunmaya hazırlanıyor.

Shams Charania'nın haberine göre Milwaukee Bucks, 5 yıllık yeni sözleşme teklifi için tam 221 milyon dolar sunacak.

burakgedik61

Bitsede gitsek
Yeni Üye
34
39
18
masllah bizde burda 50 tlye kupon yapıp 50 tl kazanıp harcayalım diye her gün akla karayı secelim :D

Piston

TELETABİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,136
472
83
221 Milyonluk "MVP" ye, Playoff'larda eline nakit verirler

Dmtm25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
399
81
28
benmi yanlış gördüm emin olamadım ama giannis L.A. Lakers ile anlaşmadımı !

Piston

TELETABİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,136
472
83
pek nba ızlemıyorsun heralde. son 2 mac sakattı. ve oynadıgı sure boyunca en iyisini yapmıştır. bu adam daha 26 yasında
Sadece bu seneden bahsetmiyorum, önceki sene de dahil.
Doncic geldiği gibi ligin tozunu arttırdı, ki bence Pho. sakat olmasa Clippers eleyebilirlerdi
Ayrıca Milw. Bucks normalde doğuyu süpürmesi lazım. Son playoff maçlarında, takım onsuz daha iyi oynadı bence. Ayrıca takımın koçu ayrı bir felaket.

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Sadece bu seneden bahsetmiyorum, önceki sene de dahil.
Doncic geldiği gibi ligin tozunu arttırdı, ki bence Pho. sakat olmasa Clippers eleyebilirlerdi
Ayrıca Milw. Bucks normalde doğuyu süpürmesi lazım. Son playoff maçlarında, takım onsuz daha iyi oynadı bence. Ayrıca takımın koçu ayrı bir felaket.
onsuz daha ıyı oynadıgı ıcınmı 2mactada yenıldıler?

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
@Piston tartısmak degıl bu sadece fıkır alıs verısı ama ıyı olmayan bır oyuncuya 221m. teklıf etmez kımse