Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gırtlak Ağrısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
şu dalga gecmeye calısanların basına gelmıyorya su agrılar sızın basınıza gelse ne yapardınız acaba

gangplank

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
631
414
63
şu dalga gecmeye calısanların basına gelmıyorya su agrılar sızın basınıza gelse ne yapardınız acaba
Reis yanlış anlama o ağrılar benim başıma gelse doktor'a giderdim ilaç vs. Sonrasını Allah'a bırakırdım burada paylaşım yapmak senin ağrılarını geçirmez o ağrılar nasıl oldu benim 2 haftadır dişim dolgu bekliyor gördün mü beni diş dolgusu yapmayı bilen var mı diye konu açtığımı bazı şeyler sabır ister

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,211
8,892
113
Moruk burası mhrs sohbet hattı mı? Sendeki hastalık başkasında olabilir yada aynısı olmayabilir adama makattan fitil sokuyo boğaz ağrısı için sende mi sokcaksın ayrıca sen hintli falan mısın bu nasıl iştir bütün hastalıklar seni buluyo
Merhaba CAPA EGT ART.dahiliye polinikligi doktor @SULLY atarkeser randevu saati:16.25 lütfen randevu saatinizden 30 dk önce geliniz...

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,697
10,321
113

dostumuzun bi sonraki ağrıyan yerını bılene 100 payfix bol şans
Agalar su adama.bi yaptırım uygulanacakmi cani sikildikca hastalikla ilgili konu aciyor yok götüm agriyor yok bilmem neyim agriyor @Shellac @Daimon

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,346
13,555
113
Adamın açtığı konulara pislik herif geber lan sen ölmediğine şükret bok yiyip besleniyorsun heralde şraya bak 100 tane bun benzer konu açmış.

Ekli dosyalar

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,226
626
113
beyler gırtlagam ağarıyor doktora gıttım ilaç verdi kullanıyorum ama bazen oyle bır ağrı oluyorkı devam ete dayanamam allah tan gecıyor size boyle bi ağrı oluyormu yasayan varmı bi akıl versenız
Yanma ve yutkunurken zorlanma varmi

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
knk senin gırtlağın ağrımıyor
senin kafada okb problemi var
tedavi ol
yoksa hayatını kaydırır yakında

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Reis yanlış anlama o ağrılar benim başıma gelse doktor'a giderdim ilaç vs. Sonrasını Allah'a bırakırdım burada paylaşım yapmak senin ağrılarını geçirmez o ağrılar nasıl oldu benim 2 haftadır dişim dolgu bekliyor gördün mü beni diş dolgusu yapmayı bilen var mı diye konu açtığımı bazı şeyler sabır ister
reis diş agarır gecer ama boğaz cok fena anlatabıldımmı

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,697
10,321
113
beyler gırtlagam ağarıyor doktora gıttım ilaç verdi kullanıyorum ama bazen oyle bır ağrı oluyorkı devam ete dayanamam allah tan gecıyor size boyle bi ağrı oluyormu yasayan varmı bi akıl versenız
Gırtlağına kadar alırsan ağrır tabi milletin ahını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...