Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Gizabet 50 FreeBet Deneme Bonusu

uzman34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
937
308
63
1 numaralı düzenbaz büro kaç defa yönetim değişti ayağı yaptılar 7yıl önce 100lira ya bile çöktüler

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
Bu Gizaya ne yaptınız canlı destek görüp cevap bile vermiyor sjjsjsj sabah nasıl ilgi alaka vardı kafayı yicem

Busekrts

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
104
43
200tl için ikametgah ve kimlik istiyorlar hem de banka havalesi şaka gibi site alsın onların olsun 200tl tırt site

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Dün bana 50 tl freebet ekledi bu gün kü 50 frespini eklemedi yeni üyelere diye düzembazın önde gideni mail atmışlar atma ozaman mq mailini

Haassab

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,699
600
113
bomboş site 2-3 senede bir piyasaya çıkıyorlar yılların dolandırıcı sitesidir 5 haneye çıktığınız anda 3 aylık faturadan, bugünün gazetesiyle selfie istemeler falan fistan. Payfix ile yatırırsın şuan payfixte sorun var banka havalesi derler, kripto ile yatırırsın payfix ile çekin derler.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,749
5,569
113
belge göndermeden çeken var mı çevrimi tamamladık tek kombinede

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
sadece yeni üyelere dedi bana canlı destekteki şerefsiz sonra suratıma kapadı

BOZQURD

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
26
3
3
Kardeşim 3 gün oldu hala paramı alamadım dolandırıcılarmı belli oluyor

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
ben 200 yaptım 25 payfix yatırdım yatırdığımı kaybettim :) sonra 200 anında havale ile çekmek istedim hata verdi canlı destekle görüşün diye canlı 30 dakikada ancak cevap verdi . kimliğimi doğruladı ardından tekrar anında havale ile deneyin çekimi dedi denedim çekim verdim bekliyorum

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,749
5,569
113
ben 200 yaptım 25 payfix yatırdım yatırdığımı kaybettim :) sonra 200 anında havale ile çekmek istedim hata verdi canlı destekle görüşün diye canlı 30 dakikada ancak cevap verdi . kimliğimi doğruladı ardından tekrar anında havale ile deneyin çekimi dedi denedim çekim verdim bekliyorum
afkydım yeni talep verdim bende gelirse buraya yaz belge istenen alamayanlar çok bakalım