Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti goattuso | Nbl

Kupon Miktarı
100000.000
Kupon Oranı
2.20

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,826
44,799
113
tek maça 750k basıp kaybetmiştim başkan o zaman para da paraydı. kasamı ayarlarım sonra korkusuzca hissiyata göre oynarım tarz meselesi yani senin ki daha sağlıklı boşver
Benimki yokki be kardesim.ebemizinkini tersten gorduk 6 aydir yaprak kimildamiyor hic sans yok bonus falan varmi diye girsim foruma senin kuponu gordumndedim takipleyelim adami o basmaya cesaret ettiyse bizede desteklemek duser.valla bende bu paralar olsada bu sekil basamam buyuk ihtimalle.sansin bol ola.

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,129
7,618
113
95 çıktı 3. Çeyrek baremi yüksek. Bence mac üst olacak , umarım olur 👍

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,826
44,799
113
Son dk kotu gecti ama umut var ilk 5 dk cok kotuydu durumlr 3.per heyecanli geder,ben cay icem mac baslayana kdr

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,826
44,799
113
tek maça 750k basıp kaybetmiştim başkan o zaman para da paraydı. kasamı ayarlarım sonra korkusuzca hissiyata göre oynarım tarz meselesi yani senin ki daha sağlıklı boşver
Adam tek maca 750k basdim kaybettim diyor la.ben nbade tekli 3 k bastim kaybettim 2 gun uyuyamadim dunyan karardi adam 750 bastim hissiyat diyor kafayi yedirtcek bana