Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Göğüs Ağrısı Hk.

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
özel doktora git. trafik kazasi gecirmistim devlettin acilene goturduler mecbur hic birşey çıkmamıştı .epikriz raporu alicaktim tazminat için özel hastaye gittim 12 adet çatlak ve akcigerde yirtilma bulgusu bulundu.
Valla ben gittim kac kere bişey yok dedi hepsi bi yere çarpmadım hiç gogsumu

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Doktora gitsen EKG çekip ultrasonla bakıp bişey yoksa görünürde bişey yok diye gönderecek. İçinde kuşku kalmasın istiyorsan kalple alakalı paraya kıyacan koroner anjiyo yaptıracan kalple alakalı damar tıkanıklığı vs en ince kılcal damarlara kadar çıkar ben yaptıracam. Bende de göğüs ağrısı için gittim kalp yok kas ağrısıdır dedi Dr ama içimi rahatlatmam gerek geçmiş olsun
Bakdırdım sonucu doktora gostercem

Navifan1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,249
517
113
Beyler göğüs ağrım devam ediyor midemde fena gaz var kalp krizi durumu yok dedi doktor kac kere gittim hep temiz sizce gaz ağrısı ğöğüse vururmu yada üşütmüş olabılırmyım gecermı sizce bu ağrı
Kardeşim reflü olmuşsun.Reflü ağrısı aynı kalp ağrısının olduğu bölümde olur.Midendeki gaz da bunu doğruluyor.Ben bundan 5 yul önce kalp krizi mi acaba diye gidip reflü olduğumu öğrenmiştim.Ne zaman yediğime kkat etmesem göğsüm aynı ağrır

Navifan1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,249
517
113
Hem kalp krizi saatler boyu sürmez nefessiz bırakır kalp krizini kafaya takıp psikolojini bozma.Asitli yiyecekler yeme birşey çıkmaz.Geçmiş olsun

Yusem42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,247
727
113
Bi söylenti var arkadaşlar covid aşı olanların çocuğu kalp krizi geciriyormuş etrafımdaki 20 li yaşlar ve arka arkaya önce dedem sonra babaannem vefat etti kalp krizinden 2 hafta arayla soyumuz tükenecek dış minnaklar yüzünden

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,247
3,906
113
Beyler göğüs ağrım devam ediyor midemde fena gaz var kalp krizi durumu yok dedi doktor kac kere gittim hep temiz sizce gaz ağrısı ğöğüse vururmu yada üşütmüş olabılırmyım gecermı sizce bu ağrı
Aynı mevzu bendede vardı sürekli. Devamlı olarak gaz ve karın şişliği bağırsak rahatsızlığı ile alakalı dostum ihmal etmemekte fayda var çünkü bağırsak ihmal edilince sıkıntı yaratıyor

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
924
503
93
Bi söylenti var arkadaşlar covid aşı olanların çocuğu kalp krizi geciriyormuş etrafımdaki 20 li yaşlar ve arka arkaya önce dedem sonra babaannem vefat etti kalp krizinden 2 hafta arayla soyumuz tükenecek dış minnaklar yüzünden
Fazlası abartı ama buda doğru aşılar uzun vadede başa bela

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
İddaa oynamayı azalt dost sigarayida bi tık arttır zamanla gececektir.. saygılar

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,247
3,906
113
Ne yapmamı önerirsin ?
Bence dikkate alıp dahiliyede genel bir tarama yaptır. Renkli tömografi, ultrason falan iste. Aslında biz gaz sıkışması ve karın şişliğini dikkate almıyoruz ama bu sıkıntı sürekli devam ediyorsa mutlaka vardır sebebi

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Bence dikkate alıp dahiliyede genel bir tarama yaptır. Renkli tömografi, ultrason falan iste. Aslında biz gaz sıkışması ve karın şişliğini dikkate almıyoruz ama bu sıkıntı sürekli devam ediyorsa mutlaka vardır sebebi
Gecıyor arada yani gecen 1 hafta yasadım gecdü sımdı yine basladı 2 3 gundur

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Bende sürekli gaz sıkışması oluyordu onun en iyi ilacı kimyon kaynatıp şeker falan atma yarım saat içinde etkisini gösterir rahatlatır ama tekrarlarsa kimyon sadece geçici çözümdür
Tam anlamadım kimyon kaynatıp sonra ne yapcam

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Stres ten kesinlikle, stresli yaşamdan kesinlikle uzak dur, yemek, sebze meyve ayırt etmeden ye.Sirke, sarımsak, zencefil , zerdeçal , kekik sofranın vazgeçilmezleri olsun.Et, süt , protein düzenli al, vücudun kendine gelecektir.Ayrica birkaç güne birşeyin kalmaz, bana da olmuştu daha önce holter cihazı taktırdım iki kez yaptım bunu birşey çıkmadı şükür .

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,969
900
113
Kalbime bakdılar bi cihazla valla ne yaptırdım bilmıyorum
Ultrasondur o dün doktor bana damar tıkanıklığı%100 olmadıkçs ne ultrasonda ne EKG de çıkmaz dedi. İçini rahatlatmak için koroner anjiyo önerdi oda 6500 dediler ptesi yaptıracam kafa rahat etsin diye