Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Goleybet 100 FreeSpin Deneme Bonusu

gokhanduran1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
424
209
43
Twitter da geçen gün deneme bonusu var diye paylaşım yaptılar attıkları saniye kayıt oldum deneme bonusu yok dediler SS ni attım geçerli değil dediler attıkları an veriyoruz deseler bile kanmayın 2 haftadır üyeliğimi iptal ettirmeye çalışıyorum
Üyeliği iptal etmeyince ne oluyor kral

Cocacola

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
105
43
Kayit olurken frebet icin bet100 spin için spin100 yaziyorsunuz oto ekleniyo 1000 yaptiktan sonra 100 yatirip 500 cekim veriyorsunuz https://m.100goley90.com/tr/

Deneyen var mı bilmiyorum ama bu oyundan uzak durun arkadaşlar. Öyle bir kendine bağlıyor ki felaket. İyi ki kayıp yaşamadan kazandık çekim talebi verdim. Herkese iyi geceler

karttal2016

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
13
6
3
Hep havale sıkıntı diye duyuyorum ama nasıl bi sıkıntı yaşanıyor kesin bilgi var mı? Binlerce tl değil ya çok sorun olur mu? Bir de en çok koyan şey sitede 50 tl yi tak diye 1k yaptım kendi paramla 500 tl yi 700 yapamadım böyle böyle 5 k gitti bu hafta…..
Sıkıntı felan yok usta ben yıllardır oynuyorum çekmediğim. Yöntem kalmadı devam sıkıntı olursa benim adımı ver