Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gözler 19:05'de

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
Eğer bugün 19:05 de de Galatasaray yönetimi KAP bildirimi yapmazsa taraftar büyük ihtimal kulüp binasını basar :D Abdülrahim Albayrak'ın içinden geçer :D

upload_2019-8-23_9-59-39.jpeg

kayaman41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,421
2,300
113
Kabak tadı verdi. Abdürrahim Albayrak senden benden iyi Galatasarayli olabilir ona lafım yok ama bu iş profesyonel bir iş. Gidip orada resim cekiliyorsan oğluna dahi atmayacaksın. Monaco süreci uzun tutuyor eline koz verilince. Denizli maçından sonra çıkıp biz kardeş kulüp olduk diyorsun ama Petrov seni açıkça yalanlıyor çıkıp tek bir açıklama dahi yapmıyorsun. Falcao gelsin gelmesin bu süreç çok yanlış yönetildi.

Teksin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
265
54
28
Zor ihtimal gelmesi bekleyelim bakalım

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
Abi 24 Haziran'dan beri 3 gün içinde geliyor. O fotoğrafı çekip servis edersen medyaya max 2 gün sonra getirirsin . Her gün Falcao ev tuttu yok çocuklarını okula yazdırdı yok kalp attı böcek yaptı :D

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Abi 24 Haziran'dan beri 3 gün içinde geliyor. O fotoğrafı çekip servis edersen medyaya max 2 gün sonra getirirsin . Her gün Falcao ev tuttu yok çocuklarını okula yazdırdı yok kalp attı böcek yaptı :D
Ne falcao ya inzanlar beklemekten heder oldu

fthozdil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
703
190
43
O fotoğraf olayı aslında bildiğiniz gibi değil :D Apo reis oğluna atmış fotoyu oğlu da arkadaşına atıyor arkadaşı da para karşılığı satmış kanallara :D :D

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Amk ne falcaoymuş gelsede Bi boka yaramaz 10,golden fazla atarsa konu, açıp eşşek gibi anıracam

Burq271

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,475
348
83
Kolaro
Kolarov gibi mi

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113
gına geldi abi yeter gelmesin forvet mi yok dünyada kralım diagne atar yine 20 tane orasına burasına çarpa çarpa yedek fv alsınlar yeter artık falcao görmek istemiyorum :D kombine aldım 2 haftadır 25 ağustosda falcao izlicez vaaayy be diyordum kursağımda kaldı hevesim de kaçtı :D

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Falcao aslan cizmiş kağıda gs liler omaygat geliyor :D

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
Tiwitter in güncel adres ney la niye girmiyor :D

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Son gelişme :

Falcaodan acayip açıklamalar geldi

Radamel Falcao : Yıllarım Fransa da geçti bu Fransa milleti adamı delirtir, artık Fransa da oynamak istemiyorum Bir Fransız takımına daha Tahammül edemeyeceğim, bu yuzden 6alatasaray lılar boşuna beni beklemesinler.

Bu sözler üzerine 6alatasaray taraftarları Falcao ya yoğun tepki gösterdiler ve ebenin şeyine kadar yolun var diyerek Falcaoya yol verdiler

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Aslan takliti yapmış diyorlar demekki 3 güne gelicek

agdekmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
270
75
28
Ne heyecan yaptınız arkadaş sanki messi geliyor.. kimler geldi gs ye ilk defa mı bi yıldız geliyor?