Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol GS dan Bizle Zaha Geçti

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,967
22,552
113
Rafa silva immobile ikilisi karincanin belini inciltmeden ....icek bu sene

fkartal1992

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,516
884
113
Farzı misal adamlarda hâlâ acı var, Okan hocam öyle şeyler yaptı işte. O yüzden bu sene şampiyon olamasa da canı sağolsun 10 senedir mi olamio sanki dnfncjfjfjfj
1.si ben Besiktasliyim 10 yıl benim mevzum değil 2.si tarihi sike ile dolu camia mensubu beni alıntı yapmasın hadi iyi akşamlar kardeş

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,986
44,005
113
Dedi 2011de şikeden yargılanan takımın taraftarı 🤣
Beşiktaşa laf atacağına sen ilk önce kendi tarihindeki şike olaylarına bak he birde Fetöyla olan himmetinizide soyleyim

Beşiktaş'a en son laf soylucek takimsiniz aw ondada haklı çıkmaya calisiyorsunuz

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,282
7,991
113
Beşiktaşa laf atacağına sen ilk önce kendi tarihindeki şike olaylarına bak he birde Fetöyla olan himmetinizide soyleyim

Beşiktaş'a en son laf soylucek takimsiniz aw ondada haklı çıkmaya calisiyorsunuz
Camileri ahır yaptılar 🤣🤣🤣

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,812
2,101
113
Zaha Galatasaraydan aldığı paralarla söğüş işine girecekmis

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,986
44,005
113
Cahil cahil konuşan sensin. Ordan burdan iki üç yalan yanlış bilgi okuyup burada anlatıyım. Bir temelini araştır
Yahu dostum GS tarihiyle bjk tarihindeki sikeleri bı karsilastirsana biz GS kadar cirkef olsaydık zaten bu kupa sayılarına yansır di yani bjk şike yapmissmisda bilmem neymiş bırak bu ayakları senin tuttuğun takımın neler yaptığını sen bizden daha iyi biliyorsun birde 5 tane yediğin takıma hala hangi yüzle cevap veriyorsun

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,986
44,005
113
Hocam bu camiaya birşey anlatamazsin sadece diyorum ki iyiki Beşiktaşlıyız hamdolsun..
Ben seviyeli GS dostlarimizi severim onlarla atismayida severim ama bu şekil konuşan adamlarla tartışma bunlar yenerken herkeze salça olur laf sokar dikilince sessizliğe büründü onuda yapamazsa ana bacı soverler böyle karaktersizlerde var bu GS nin icinde

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,282
7,991
113
Yahu dostum GS tarihiyle bjk tarihindeki sikeleri bı karsilastirsana biz GS kadar cirkef olsaydık zaten bu kupa sayılarına yansır di yani bjk şike yapmissmisda bilmem neymiş bırak bu ayakları senin tuttuğun takımın neler yaptığını sen bizden daha iyi biliyorsun birde 5 tane yediğin takıma hala hangi yüzle cevap veriyorsun
Hangimiz cahil su yorumla belli oldu bence 🤣🤣