Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Güçlü Ailelerin Dünyayı Yönetmesi

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

Canı sıkılan gelsin bu konu hakkında konuşalım

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,591
797
113
Dünyayı falan yönettiği yok dostum sadece güçlü lobiler

Der Leanderturm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,005
490
83
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

ya kardeşim veya abi bizim hayatımızı yönetse nolur yönetmese nolur çokta skmde . yıllık 100 bin dolar harcamıyordur burdaki %99 kişisi , senin benim neyini yönetecek ? anca sabancı koç enka vs o ailelerden ise endişelen onun dışında sen onların umrudna değilsin saniyelerde milyon dolarlar kazanıyorlar sen ise bu saatte kafanı yoruyorsun

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
ya kardeşim veya abi bizim hayatımızı yönetse nolur yönetmese nolur çokta skmde . yıllık 100 bin dolar harcamıyordur burdaki %99 kişisi , senin benim neyini yönetecek ? anca sabancı koç enka vs o ailelerden ise endişelen onun dışında sen onların umrudna değilsin saniyelerde milyon dolarlar kazanıyorlar sen ise bu saatte kafanı yoruyorsun
Suriye de iç savaş varsa ırakta iç savaş varsa turkiyede milyonlarca Suriyeli varsa bunların hepsi seni etkiler bunların planlayanlarda bunlar

Mesela illaki duymuşsundur büyük İsrail projesi

Theadren

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,591
797
113

Rothschild.

Rockefeller.

YouTube aç nygma yaz arama kısmına bu tür gizem konularını seviyorsan

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Dunya Zenginler Listesinden Hiçbir Zaman Bu İki Ailenin Serveri Hakkında Hiçbir Bilgi Olmaması

Rothschild ailesinin dolar basma yetkisi olması

Amerikada nice başkanlar nice kisiler değişmesine rağmen amerikanın dış politikasının asla değişmemesi ?

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,156
527
113

Rothschild.

Rockefeller.

Kumar sitelerinin baronlarıda bunlar olmasın

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Daha nasil konular acilcak forumda cok merak ediyorum 🤔

Theadren

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,591
797
113
Yakında nüfusu azaltacaklar haberiniz olsun ona göre tedbirinizi alın

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Bakın şimdi bazılarına bu dediklerim saçma gelecek ama şimdi size deseler 10 sene önce corona çıkacak tüm dünyada sokağa çıkma yasağı olacak aşı olacak testler olacak sokağa çıkma saatleri olacak deseler kim inanırdı