Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Güncel Kredi Takip Başlığı

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,662
2,650
113
Arkadaşlar merhaba, biliyorsunuz ki, bir çok kişi ziraat halk ve vakifbanktan kredi başvurusu yaptı. Bende dahil buna, aradan 3 gun geçmesine rağmen hala bir cevap gelmedi.

Aramızda başvuru yapıp kredisi onaylanan veya red yiyen var mi? Burdan takip edelim.

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,662
2,650
113
Konu sapmadan, küfürsüz lütfen.

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,866
466
83
yok dostum beklemedeyiz daha

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,866
466
83
bunlar krediyi verene kadar virus biter sonra derler hayat normale dondu diye vermezler bu defada :)

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,866
466
83
Ben vakıf ve ziraate yaptim 2 side dönmedi.

Ziraatın uygulamasında hala değerlendirmede diyor

1 nisanda yaptim başvuruyu
bence once basvurulari alip sonra mi degerlendirecekler acaba tamam basvuru cok da bence bu kadar zor olmamasi gerek verecekleri en fazla 10.000 zaten yuzde 85 ine devlet kefilim demis neyi bekliyorlar bilmiyorum hani sms atip red yesek en azindan rahatlariz surec uzafikca insan umitleniyor :)

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,662
2,650
113

bence once basvurulari alip sonra mi degerlendirecekler acaba tamam basvuru cok da bence bu kadar zor olmamasi gerek verecekleri en fazla 10.000 zaten yuzde 85 ine devlet kefilim demis neyi bekliyorlar bilmiyorum hani sms atip red yesek en azindan rahatlariz surec uzafikca insan umitleniyor :)
Bence aile ferdlerinin kazançlarına bakıyorlar. Yani

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
Şimdi diyorlarki kredi skoru iyi olana sgk giriş olanlara geliri 5000 TL altı olana vs vs.. Bu devir de kaç kişinin kredi skoru iyi ki? Bu arada ben kredi falan talep etmedim ama takip ediyorum bu konuyu çok merak ediyorum acaba kaç kişi ye verecekler. Bir de şu toplanan yardımlar var tabii tanıdığım bir sürü ihtiyaç sahibi düşük gelirli insan var hiç biri alamadı bir de geçen yeşil kartlılara ptt üzerinden 1000 TL lik yardım yapılmış benim yanımda çalışan çocuğun annesi gitmiş postaneye tahminen 130 kişi varmış sırada abi Allah inandırsın yarısı Suriye vatandaşı dedi bana nasıl olacak bilmiyorum

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,394
4,390
113
Ben Vakıfbank'tan yaptım önce SMS gönderdim hiç cevap gelmedi sonra sonra mobil uygulamaya girince girişte çıktı ilgileniyorum dedim talebiniz alınmıştır en kısa sürede bilgilendirileceksiniz dedi bekliyoruz belki çekmeyebilirim pazartesi iş yeri açılacak diye haber geldi duruma göre çekeceğim yada cekmeyecegim

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Şimdi diyorlarki kredi skoru iyi olana sgk giriş olanlara geliri 5000 TL altı olana vs vs.. Bu devir de kaç kişinin kredi skoru iyi ki? Bu arada ben kredi falan talep etmedim ama takip ediyorum bu konuyu çok merak ediyorum acaba kaç kişi ye verecekler. Bir de şu toplanan yardımlar var tabii tanıdığım bir sürü ihtiyaç sahibi düşük gelirli insan var hiç biri alamadı bir de geçen yeşil kartlılara ptt üzerinden 1000 TL lik yardım yapılmış benim yanımda çalışan çocuğun annesi gitmiş postaneye tahminen 130 kişi varmış sırada abi Allah inandırsın yarısı Suriye vatandaşı dedi bana nasıl olacak bilmiyorum
Ustad bende yesilkartliyim alabilirmiyim ?

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Kral arasturdm bulamadm 0 ile bitiyor tüm yesilkartlilarmi alabiliyor acaba ?
Bu arada serefim üstüne yemn ederm 500tlye ihtiyacm var. 500tlyide bi aileye verecem baya kotu durumlari devletin her kurumuna basvurudlar yardm falan gelmiyor . Annem yolladi bugun benle baya bi erzakta. Birazda nakit yardmi yapmak istyorm . Yoksa 250tl fatura 250yi kumara harcicsm zaten orasi cok onemli degilde aileye hakikaten yardm yapmam lazm

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Bi arkadaş 3 bankayla da gidip görüşmüş vermiyorlar dedi

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
Ustad bende yesilkartliyim alabilirmiyim ?
e devletten mobıl uygulamasında arama yerine yardım yaz orada zaten cıkıyor dogum tarıhının son rakamına gore nezaman alacagım bellı oluyor yardımın varsa edevlette gozukuyorsa ptt gitmene gerek yok evine kadar bizzat muhtar ve bekci getiriyor ğaranı