Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Güncel Kredi Takip Başlığı

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Bende 1 nisanda basvurdum degerlendirilior dio daha once ziraatten 2 kez kredi ve kart basvurusu yapmisim aninda red yemis ama bu beklemede...internette memurla.comda bisey okudum biri bankadaki calisana sormus kimsenin degerlendirilmemis devlet topluca onay vercek demis bilmiorum ne kadar dogru ama kimseye cevap gtmedigine gore dogruluk payi var gbi

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Ek olarak devlet burda diger kredi basvurulari gibi degerlendiremez bu olayi zaten aciklamalarda bu yonde yani cogu kisiye onay cikicak kaldiki bu hibe degil geri odencek sonucta..ben olumlu dusunuyorum ins cogu kisi alor parayi

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
e devletten mobıl uygulamasında arama yerine yardım yaz orada zaten cıkıyor dogum tarıhının son rakamına gore nezaman alacagım bellı oluyor yardımın varsa edevlette gozukuyorsa ptt gitmene gerek yok evine kadar bizzat muhtar ve bekci getiriyor ğaranı
Saol dostum bakim bi hemen

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
ihtiyacı olan herkese çıksa da millet faydalansa burda bir arkadaş video paylaşmıştı geri ödeyemenelerin yüzde 85 ine devlet kefil diye eğer bu doğruysa çoğu kişiye onay gelebilir.

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
e devletten mobıl uygulamasında arama yerine yardım yaz orada zaten cıkıyor dogum tarıhının son rakamına gore nezaman alacagım bellı oluyor yardımın varsa edevlette gozukuyorsa ptt gitmene gerek yok evine kadar bizzat muhtar ve bekci getiriyor ğaranı
Kral bak en usttekine tikladim boyle bi sayfa geldi cikmamis heraldeScreenshot_20200403-174335_e-Devlet.jpg Screenshot_20200403-174326_e-Devlet.jpg

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
kredi alacakların gelir durumunu gösteren belge isteyebilir ona göre verebilirler. yoksa önüne gelene kredi vermeleri imkansız. kaldı ki bu covid sürecinde herkese kredi çıkacak diye birşey söz konusu olmayabilir. herkesin işi bozuk şuanda.

Desstrection

sorarlarsa yok
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,775
1,014
113
Beyler bu 1000 TL yardıma kimler hak kazanıyor neye göre veriliyor

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
KİMLERİ KAPSIYOR?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarınca;

3294 sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu
veya 2022 sayılı 65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanunu kapsamında, halihazırda düzenli merkezi sosyal yardım (Yaşlı Aylığı, Engelli Aylığı, Engelli Yakını Aylığı, Silikozis Aylığı, Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Düzenli Nakit Yardım, Muhtaç Asker Ailelerine Yönelik Düzenli Nakit Yardım, Öksüz Yetim Yardımı, Muhtaç Asker Çocuğu Yardımı, Şartlı Eğitim Yardımı, Şartlı Sağlık Yardımı, Çoklu Doğum Yardımı, Psiko-Sosyal ve Mali Kayıp Yaşayan Tüberküloz ve SSPE Hastalarına Yönelik Düzenli Nakdi Yardım Programı) alan hanelere herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı kapsamında 1.000 TL ödeme yapılacak.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
Edevlettende sorguluya bılıyorsun Verilmisse zaten orada cıkıyor ama suan cıkmaya bılır cunku devlet ptt den odeme yapmıyor ptt calısanı evine muhtar ve bekcıyle beraber evine kadar getiriyor

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
bakalım bende halkbanka başvuru yaptım red vermedi normalde sicilim bozuk her zaman red verirdi. değerlendirmeye alındı dedi bakalım ne olcak

emrah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
645
175
43
Onaylanan varmı

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
Nerden ne yapim üstad edevletten ckmiyor.burdaki pttlerde kapandi
Dostum önce muhtardan yardım almak için başvuru yapacaksın onlar kaymakamlığa oradan da valilik aracılığıyla aile bakanlığına bildiriliyor e devlet den başvuru yapamazsın orada sadece sonuç gözükür

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Dostum önce muhtardan yardım almak için başvuru yapacaksın onlar kaymakamlığa oradan da valilik aracılığıyla aile bakanlığına bildiriliyor e devlet den başvuru yapamazsın orada sadece sonuç gözükür
Anladim üstad saolsin hic ugrasilack gibi degilmis zaten geri dönus olana kadar virus biter :) saolsn yinede