Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Günlük 1100 TL'ye Çalışılır Mı

Penguen0

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,785
911
113
O paraya o iş o şartlar yapılmaz çalışmak niyetin varsa her türlü iş bulur daha iyi kazanırsın ama senin yerinde olsam kendi işimi yaparım
nasıl yani bütçem yani evde toplam varımız yoğumuz 120 bin lira var ve orta halli bi arabam var ne iş kurabilirim

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
773
301
63
baba sen niye bulandırıyosn aklını, bağzı şeylerin de fikrini almayı ver, icram var diyosun ,haftasonu yok vs , bakma sen name yapanlara, arkadaşın biride garsonluğu övüyor,mesleğin iyisi kötüsü olmaz ama , gıda sektörü vs fabrika ortamı ,en çok kahpeliğin,dedikodu nun vs mevzuların döndüğü kurumlar, kendini yersin stresten,çalışan sayısı 5 bide mis ,muhtemelen uzak da biyer dir ,sessiz sakin , boşver sen başkn işine bak

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,755
21,354
113
nasıl yani bütçem yani evde toplam varımız yoğumuz 120 bin lira var ve orta halli bi arabam var ne iş kurabilirim
Ben trendyolda satış yapıyorum gayette memnunum envai çeşit malzeme satılıyor cinsel sağlıktan Kuranıkerim namaz tesbihinden meyve sebzeye bul kafana yatanı hazır sermayen var haftada 2 kez ödeme yapıyolar sana iyi meşgale olur milletin emrinde çalışmazsın

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,294
5,359
113
Sigorta şuan asgari ucretli icin 7k falan sigorta yaptirmiyosan madem sigorta parasi olan 7 k parayi da sana versinler

Penguen0

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,785
911
113
baba sen niye bulandırıyosn aklını, bağzı şeylerin de fikrini almayı ver, icram var diyosun ,haftasonu yok vs , bakma sen name yapanlara, arkadaşın biride garsonluğu övüyor,mesleğin iyisi kötüsü olmaz ama , gıda sektörü vs fabrika ortamı ,en çok kahpeliğin,dedikodu nun vs mevzuların döndüğü kurumlar, kendini yersin stresten,çalışan sayısı 5 bide mis ,muhtemelen uzak da biyer dir ,sessiz sakin , boşver sen başkn işine bak
Adamsın bu yorumun beni mutlu etti evet 5 kişi var 1 kisi muhasebeci 4 kişi çalışan baskakimse yok az insan cok huzur valla

Penguen0

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,785
911
113
Ben trendyolda satış yapıyorum gayette memnunum envai çeşit malzeme satılıyor cinsel sağlıktan Kuranıkerim namaz tesbihinden meyve sebzeye bul kafana yatanı hazır sermayen var haftada 2 kez ödeme yapıyolar sana iyi meşgale olur milletin emrinde çalışmazsın
Aylık getirisi ne olacak o işin ortalama kanka ve ozel değilse ne kdr kazanıyon iyi kazanc varmı o işte. bende duydum temu diye site var iphone orjinal kılıfları tanesi 70 tl 1000 tane alıp satsam dedim ama nasıl satcam

Sandra09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
411
181
43
nasıl yani bi söyle bende ordaki muhasabeciye soylerim farkını alırım anlat bana knk
Kanka bı sigorta en düşük bugün 6400 TL işveren ödemek zorunda sana sigorta yaptığında sigorta yapmazsa bu para cebine kalıyor sen bunu alman gerek git işte he 6400 vermez belki aama 4000 alırsın kopar adamı vermek zorunda