Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling gurkan018 / Hedef 5k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gurkan018

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
794
844
93
Bir hatirlatma yapim cekilisi ben yapmiyicam moderatorler yapicak ozelden yazmaniz bise degistirmez gelirse cekicem parayi 500 tl yi 10 kisiye 50 den dagitir moderatorler lutfen bana kizmayin ben cekilisten anlamiyorum modlar gerekini yapar umarim beni anlarsiniz

Ganilost

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,622
3,223
113
Kosta Rika ligine baktimda her maçın hemen hemen korneri Max 9 üstü olmuş rahat olalım .

bhs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,108
558
113
Bir hatirlatma yapim cekilisi ben yapmiyicam moderatorler yapicak ozelden yazmaniz bise degistirmez gelirse cekicem parayi 500 tl yi 10 kisiye 50 den dagitir moderatorler lutfen bana kizmayin ben cekilisten anlamiyorum modlar gerekini yapar umarim beni anlarsiniz
25 kısıye 20 olsun bence

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
yaf arkadaş ne yüzsüzlüktür adam daha kazanmamış özelden yazmak nedir bu kadar da düşmeyin ya. Adam olun biraz

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Sıkıntı yok reis dagitsan da dagitmasan da bana çıksa da çıkmasa da almis kadar oldum şimdiden teşekkürler

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,073
22,640
113
Gelsın 15 ide basar bu adam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...