Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği habip7272 # Çekilişle 5 Kişi 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

habip7272

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,964
1,010
113
Bugün şansım açıldı galiba ne desem geliyor. Turabet e ikinci 50tl yatırımdan sonra 750tl çektim 12tl atm kesintisi ile de 1kya çıktım bakiyeye ellemiyecem başka siteden devam ediyorum günde bir çekim varmış. Yarın çekimden sonra 5kisiye 20tl papara etkinliği olucak tabi adminlerinde müsaadesi olursa

Not: Çekiliş bu konuyu beğenenler arasından yapılacaktır.

Ekli dosyalar

habip7272

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,964
1,010
113
Teşekkürler etkinliği @Başkan Yaparsa sevinirim hatta başkanım burdaysan gece etkinliği yapalım gönderelim şimdi arkadaşlara sürpriz olsun :)

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,897
21,113
Teşekkürler etkinliği @Başkan Yaparsa sevinirim hatta başkanım burdaysan gece etkinliği yapalım gönderelim şimdi arkadaşlara sürpriz olsun :)
Yarın parayı çekince yapalım biraz zaman geçsin tak diye çekmeyelim çekilişi daha eglenceli olur :)

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
tebrkler

Hamzaxaslan

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,377
2,708
113
Ayda yılda az bişi şansımız var yarına kalsa geçmiş olsun :D

mustafaa44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
434
83
Yarın parayı çekince yapalım biraz zaman geçsin tak diye çekmeyelim çekilişi daha eglenceli olur :)
Yarina kaldimi yine ismini cismini duymadigimiz adamlara cikar garanti insan sinir oluyor surekli aktif adamlara cikinca seviniyoruz ama adamin 1 mesaji yok adamlara ödül cikinca insana koyuyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...