Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği habip7272 # Çekilişle 5 Kişi 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Tebrikler habip. 6 ay once alip bir daha yazmadigin su 50 tl mi gonderir misin

atx

90+1 Oynanıyor.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,028
263
83
Tebrikler dostum şans geldimi valla 1 lira ile bile kasayı yukseltiyorsun
Benimde başımdan böyle olay gecmisti Cebimde son 14 tl ile 5.000 tl kazanmıştım bir gecede.. bi söz var kul sıkışmadikca Hızır yetismezmiş onun hesap olmuş seninkisi de
Şansın daim olsun hacim

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Umutks41 arkadaşım ben sadece bir fikir sundum arakadaslarin soylemlerine bakarak sonrasinda okuyabilirsin yazdıgimi kotu birseyde yazmadım yaklasim soylem ufak gorme gibi geldi bana uzatma falan ondan baska bir sebebi yok
La ne fikri gecenki çocuğuda sen kaçırdın adamda para yok cuma çekecem diyor sen çekiliş yap gönder diyon varsa adam senin yüzünden kaçtı :D

habip7272

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,964
1,010
113
Valla knki bu adamları anlamak zor adam ay saymış şaka gibi. d
Zamanında benim papara limitim dolmuş diye bubarkadasin hesabina yatırıp onun hesabından oynadım yine çekimi kendi hesabına yapıp ortadan kaybolmustu bide utanmadan gelmiş 50 lirayi ver diyor. @yagunay sana 1000 liranın üstünde para verdim öylesine hemde borc bile değil yalansa yalan de. Eski konu silinmediyse onunda bulur eklerim kızdırma beni.

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Zamanında benim papara limitim dolmuş diye bubarkadasin hesabina yatırıp onun hesabından oynadım yine çekimi kendi hesabına yapıp ortadan kaybolmustu bide utanmadan gelmiş 50 lirayi ver diyor. @yagunay sana 1000 liranın üstünde para verdim öylesine hemde borc bile değil yalansa yalan de. Eski konu silinmediyse onunda bulur eklerim kızdırma beni.
Salla gitsin görmezden gel böylelerini ulan bizedede 5 krş yok ama bu kadar da yapmıyoruz bu gün 5 krş olmaz yarın cebimizde tonla para olur biz böyleyiz bu hafta çok denedim olmadı şu sıralar şanssızlık var üzerimde kurşun döktürecem gün içi :D

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Salla gitsin görmezden gel böylelerini ulan bizedede 5 krş yok ama bu kadar da yapmıyoruz bu gün 5 krş olmaz yarın cebimizde tonla para olur biz böyleyiz bu hafta çok denedim olmadı şu sıralar şanssızlık var üzerimde kurşun döktürecem gün içi :D
Seni biraz yedek klübesine alalım formssuzsun bu aralar ;)

habip7272

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,964
1,010
113
Şans olmadıktan sonra gerisi hikaye. Umarım şansın döner.

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Şans olmadıktan sonra gerisi hikaye. Umarım şansın döner.
Fenerbahçe maçına 10 orandan 0 verdim 17 orandan dep aldı dijon psg maçına 6 orandan 0 verdim psg attı evin oranı 40 larda falandı o sıra hemen hemen dep 2 yi atmasa bari derken maçı ev djon 2 1 aldı :D

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Fenerbahçe maçına 10 orandan 0 verdim 17 orandan dep aldı dijon psg maçına 6 orandan 0 verdim psg attı evin oranı 40 larda falandı o sıra hemen hemen dep 2 yi atmasa bari derken maçı ev djon 2 1 aldı :D
Sonra sonuçlara baktım ve :D

SAMET11000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,307
1,417
113
Teşekkürler güzel hareket şans bizede gelirse bizde yaparız bigün :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...