Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
2 kartta geldi 90 k limitli 5 tanede cepte var 170k limitli 260 k gözümün içine bakıyor baktım baktım kumarda yemiyeyim dedim pugby oynuyorum🙏
Bi tatile gidilir onlarla dmden yaz tatil lokasyonunu belirleyelim😀

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
Bi tatile gidilir onlarla dmden yaz tatil lokasyonunu belirleyelim😀
Ne tatili be kardeş borç parayla tatilemi gidilir 2 gün tatilimiz var evdeyim sigara çay kahve oturuyorum bacakları gerdim haftanın stresini yorgunluğunu atmak lazim

tolgahankbn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
159
44
28
BEYLER CEVAP VERSENİZE BUNUN GERİ ÖDEMESİ NASİL FAİZİ FALAN

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Aq bankasi kisitlama getirmis kuyumcularda kart gecmiuor

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Gunluk 5k kulanim limitide gelmia tombank tarafindan anladilar heralde bunlar bizi sikecek diye😀.alisveris yaptim pistan hata veriyor bankayi aradim biri diyor tek seferde 2k gunluk 5k genel olarak suan boyle bir limit getirildi.uygulamadan canli destege baglaniyorum yok oyle bir limit diyor .

diyar727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
597
406
63
Gunluk 5k kulanim limitide gelmia tombank tarafindan anladilar heralde bunlar bizi sikecek diye😀.alisveris yaptim pistan hata veriyor bankayi aradim biri diyor tek seferde 2k gunluk 5k genel olarak suan boyle bir limit getirildi.uygulamadan canli destege baglaniyorum yok oyle bir limit diyor .
50k limitim var bu doğru mu

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,279
3,915
113
Bu uygulamaya benzer başka var mı bildiğiniz. Görüntülü görüşme yapamıyorum programı sildim defteri kapattık aq

Ahmettatlici

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,118
284
83
Latifeden anlamiyorsan forumdan defol git !!! Bu kadar sözüm , cevap verme!! Her tarafın adam olsa ne olur ? O kadar adama senelerdir şaka yapiyorum senin gibi malca cevap veren çıkmadı.İlksin.
Sen beni tanımadan bana saka yapamazsın sen kim oluyorsun da beni forumdan koyuyorsun