Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Peki kart gelmeden işlem yapılmıyor mu sanal kart falan
Yok kanka ama şöyle yapabilirsin kart kuryeye verilince kartı teslim aldım diyon son 2 hane kapalı oluyor sadece 1-99 a kadar numaraları deniceksin birisi tutuyor kassa yatırıp nakit cekebilirsin

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
641
607
93
Arkadaşlar kart falan elimde ama bu kassa dan nasıl işlem yapılıyor kredi kartıyla para yatırma dedim onaylaya basınca hiçbirşey olmuyor

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,494
5,496
113
Ağa bunların mantığı anlamadım ben arkadaşın 50 bin limitli kredi kartı var puanı yüksek hiç bişey vermedi
ya klâsik işte fazladan para var onu aklıyorlar bol keseden de veriyorlar kredi puanı olmayana fazla çıkıyor olana çıkmıyor

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
641
607
93
Yok kanka ama şöyle yapabilirsin kart kuryeye verilince kartı teslim aldım diyon son 2 hane kapalı oluyor sadece 1-99 a kadar numaraları deniceksin birisi tutuyor kassa yatırıp nakit cekebilirsin
Dostum kassadan yapılmıyor nasıl yol izlemem gerekiyor

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
ya klâsik işte fazladan para var onu aklıyorlar bol keseden de veriyorlar kredi puanı olmayana fazla çıkıyor olana çıkmıyor
İlginç valla ne bileyim kanka arkadaşın 50 k lik kredi kartı var düzenli ödüyor maaşı yüksek taksitli alışveriş için denedi adama 1 k bile limit vermediler

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Dostum kassadan yapılmıyor nasıl yol izlemem gerekiyor
Ben kassadan yaptım kanka olmuyorsa kartı bekleyip altın veya sigara alıp satabilirsin bide bı kaç kişi iyzico dan yaptım dedi kartı beklemek istemiyorsan bide ordan dene

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,271
2,379
113
BU kassaya üye olup direk hadi kredi karti ile yatırılıyor mu ne yapmak gerek

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Uption indir hesabını onaylat hesaba para yüklemeye bas kart numaranı gir sonra 2000 liraysa bakiyen 1930 yaz tam 2000 kesiyor karttan hesabına 1930 geçiyor sonra ortadaki tuşa bas uption dan para göndere tıkla hesaba gönder de ibanını yaz bu işlem 5 dakka

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Uption indir hesabını onaylat hesaba para yüklemeye bas kart numaranı gir sonra 2000 liraysa bakiyen 1930 yaz tam 2000 kesiyor karttan hesabına 1930 geçiyor sonra ortadaki tuşa bas uption dan para göndere tıkla hesaba gönder de ibanını yaz bu işlem 5 dakka
2000 lirayı 1925 tl ye bozmuş oluyorsunuz dolandırıcı bozumculara gerek duymadan

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Sorun şu ödeme geri nasıl yapılcak ? Kart borcu öde kısmını göremedim