Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,875
833
113
Dostlar Hadi Veresiye( kredi kartı ya da taksitli alisveris limiti degil) olan limiti kullanırken dikkat edin tavsiyem.. Ödemesinde taksit yok o limitin tek seferde ödemek gerekiyor o limitin borcunu

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,272
2,380
113
Şimdi herkes bir şekilde nakite donderiyor da birde bunu takla atmak isterken normal kredi kartı gibi bunların sağı solu belli olmaz bir anda limiti kapatirlarsao zaman sictik demektir

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,194
1,644
113
Dostlar Hadi Veresiye( kredi kartı ya da taksitli alisveris limiti degil) olan limiti kullanırken dikkat edin tavsiyem.. Ödemesinde taksit yok o limitin tek seferde ödemek gerekiyor o limitin borcunu
Aynen o çok tehlikeli veresiye tekte tümünü ödemek gerekiyor mesela kullansak sıçtım hepsini asla ödenmez kredi kartı neyse onu zaten kullanmıyoruz sadece hadi değil cepteki 5 kartı bile kullanamıyorum göt Yusuf Yusuf diyor

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,875
833
113
Aynen o çok tehlikeli veresiye tekte tümünü ödemek gerekiyor mesela kullansak sıçtım hepsini asla ödenmez kredi kartı neyse onu zaten kullanmıyoruz sadece hadi değil cepteki 5 kartı bile kullanamıyorum göt Yusuf Yusuf diyor
Kredi kartı yine 1-2 ay asgari ile yürür belki de bu limit canli bomba gibi üstad hele ki limiti yüksek olup bitiren baya zora girer.. banka olunca Kredi risk raporunda da gözüküyor bu limitler skoru da düşürür bunun ödeme geciktirdikce

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Kredi kartı yine 1-2 ay asgari ile yürür belki de bu limit canli bomba gibi üstad hele ki limiti yüksek olup bitiren baya zora girer.. banka olunca Kredi risk raporunda da gözüküyor bu limitler skoru da düşürür bunun ödeme geciktirdikce
icrası olana bankaya borçlu olana bu kredi kartı bi nimet

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,194
1,644
113
icrası olana bankaya borçlu olana bu kredi kartı bi nimet
Aynen kardeşim ama ilk ay avukatlık olmamak önemli uzun vadede çok iş görür veresiye kredi tam baş belası tekte ödemek gerekiyor kart gibi asgari ödeme olmuyor veresiye borç icraya düştüğü an kredi kartınıda unutmak gerek çöp olacak kesinlikle çünkü aynı şirket anında kredi kartınida kapatır dikkat etmek lazim