Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Mumyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
485
389
63
Beyler bu pokusta hologram kısmını bir türlü gecemedim fikri olan varmi

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Yüzde 60 bozan var 20 k kadar 30 dakikada ödeme yapar daha fazla diyenlere karşı dikkatli ol piyasada genelde yüzde 60
Anlamadığım bu alışveriş kredisine sadece temizlik malzemesi ve elektronik ürün geliyor nasiil bozuyorlar sigara da bile geçmiyor şimdi a101 den geldim

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
465
158
43
Anlamadığım bu alışveriş kredisine sadece temizlik malzemesi ve elektronik ürün geliyor nasiil bozuyorlar sigara da bile geçmiyor şimdi a101 den geldim
O iş öyle değil o kasadaki kasiyerin salakligi ödeme şeklini yanlış giriyor sen market müdürünü çağır genelde onlar biliyor daha yeni sistem çoğu kasiyer bilmiyor ödemeyi yaparken Tom alışveriş ödeme yapsınlar istedigini alırsın onlar hadi uygulama ödemesi giriyor ondan dolayı sigara onay almiyor

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
O iş öyle değil o kasadaki kasiyerin salakligi ödeme şeklini yanlış giriyor sen market müdürünü çağır genelde onlar biliyor daha yeni sistem çoğu kasiyer bilmiyor ödemeyi yaparken Tom alışveriş ödeme yapsınlar istedigini alırsın onlar hadi uygulama ödemesi giriyor ondan dolayı sigara onay almiyor
Denedin mi sen haci

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
465
158
43
Denedin mi sen haci
Kardeşim yaptık yaptirdik sen şimdi tekrar dene ödeme şekline tom ödeme girsin hadi girmesin istediğin herşeyi alırsın o salaklar hadi ödeme giriyor sistem sigaraya izin vermiyor ikisi farklı şeyler

ThomasMusk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,920
666
113
Kardeşim yaptık yaptirdik sen şimdi tekrar dene ödeme şekline tom ödeme girsin hadi girmesin istediğin herşeyi alırsın o salaklar hadi ödeme giriyor sistem sigaraya izin vermiyor ikisi farklı şeyler
adam taksıtlıden bahsedıyor ama veresıye degıl

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
adam taksıtlıden bahsedıyor ama veresıye degıl
Olmuyor haci a101 deyim şuan mağaza müdürüne yanımda diyo bu alışveriş kredisi sadece temizlik ve elektronik alırsın tomdan girdiğini falan biliyor .ondan diyorum yüzde 65 bozma işi dümen

ThomasMusk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,920
666
113
Olmuyor haci a101 deyim şuan mağaza müdürüne yanımda diyo bu alışveriş kredisi sadece temizlik ve elektronik alırsın tomdan girdiğini falan biliyor .ondan diyorum yüzde 65 bozma işi dümen
tamam bozumcular zaten elektronık alıyor kı sigara felan aldıgı yok bu taksıtlı alısverıs kresıdınde zaten gecmıyor

cveneburi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,884
1,103
113
Kassa ya yükleme yaparken

Hesap işyerine bağlı değil, hatası veriyor

Nedir bu bilen var mı