Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

aytacaytac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
987
128
43
Malesef bynogameye yatırdım kredi kartı ile razer gold aldım %80 ile bozdurdum yapacak bir şey yok

hürsultan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,805
668
113
Yav arkadaş siz bu amkdumun kimlik onayı için görüntülü görüşmeyi nasıl yapabildiniz ulan nobonus olmuş gibi sistemde etiket oldum yirmi çeşit telefondan denedim görüntülü görüşme yapamıyorum bir haftadır
Kanka ilk üyelik yaptım kimlik foto moto atmadan onaylı oldum ben allahtan zor oldu artık

kartal1919

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
390
156
43
Dostlar findenks puanina bakiliyor mu maasim var 40 k ama bir kac yerden gecikmedeyim ckar mi ki

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,271
2,379
113
Benim kartda kurdele bulsun artık bir yiğit anlından öperim nakite kolay cevirmeyi

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Dostlar bozuk falan uğraşmayın

Üzerine basarak söylüyorum uption dan papara gibi yatırıp banka hesabına cekebiliyorsun
Paparadan daha az komisyonu var

Örneğin 5k ya 190 lira falan cekerkende 5k ya kadar 5 TL alıyor 5k ile 10k ya kadar da 10 TL

Beş dakikada para başka banka hesabına geçirebikiyorusn

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113

Üzerine basarak söylüyorum uption dan papara gibi yatırıp banka hesabına cekebiliyorsun

Örneğin 5k ya 190 lira falan cekerkende 5k ya kadar 5 TL alıyor 5k ile 10k ya kadar da 10 TL

Uption onayda dostum haftasonu diye bekliyor.papara hesabimda yok

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43

Bugün aradım illa kurye gelmesi lazım diyor hesap onayı için yada uption merkezine gideceksin dedi oda 2 saat uzaklıkta onaylanmıyor hesap

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Bugün aradım illa kurye gelmesi lazım diyor hesap onayı için yada uption merkezine gideceksin dedi oda 2 saat uzaklıkta onaylanmıyor hesap
Ben bugün mesai saatleri içinde açtım 5dakikada onaylandı
Gerisini bilemem tabi ama uption güzelmiş beğendim ben

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
Ben bugün mesai saatleri içinde açtım 5dakikada onaylandı
Gerisini bilemem tabi ama uption güzelmiş beğendim ben
Ben önceden açmıştım 1 ay önce falan kurye işleri var diye iptal etmiştim bugün tekrar denedim kurye gelmesi lazım dedi müşteriye göre muamele heralde yada ben eski sistem de üye oldum ondan

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Ben önceden açmıştım 1 ay önce falan kurye işleri var diye iptal etmiştim bugün tekrar denedim kurye gelmesi lazım dedi müşteriye göre muamele heralde yada ben eski sistem de üye oldum ondan
Uption da ne kuryesi gelecek ben onu çözemedim
Ne açıyorsunuz da kurye gelecek
Ben direk açtım kimlik falan onaylattim direk yatridim cektim

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
Paycell Hayhay İyzico Param Papara hepsini denedim bir çok site de denedim hiç biri onaylamıyor yemek siparişine devam 😂

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
Uption da ne kuryesi gelecek ben onu çözemedim
Ne açıyorsunuz da kurye gelecek
Ben direk açtım kimlik falan onaylattim direk yatridim cektim
Kurye gelip belgeye imza atıp onaylamam gerekiyormuş öyle dedi müşteri hizmetleri neyse boşver usta yapabilen yapsın

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
192
46
28
QR dene sanal kart olusturup veriyorsa her hangi bı komisyoncu dan posttan cekersin