Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
A101 sigara vs de kaldırdı veresiyeden geçersiz ürün diyor milleti iyi soydular iyiki borclanmadik 500 TL ile kötü kurtardık

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
Zaten yatrim menusunde havale/eft -banka karti- qr kod var mecbur banka kartini seciyorsun
banka kartı kısmına hadi kart bilgilerini girince zaten hata veiriyor girdiğiniz kart kredi kartı banka kartı değil diye

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,954
6,800
113
Merakımdan yükledim. Ne kadar veriyorlar diye. Simdi ön onay versek sonra arkada guvvetli bi parmak atacaklar sözleşmeye 🤣
Screenshot_20240715_162827_Hadi~2.jpg

İsalic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
248
54
28
Arkadaşlar hadi kredi kartından nasıl nakit çekicem bilgisi olan lütfen yardımcı olsun

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,719
9,892
113
Arkadaşlar hadi kredi kartından nasıl nakit çekicem bilgisi olan lütfen yardımcı olsun
Kart kulla im açıksa sitelere at ondan geri çek
Hali vs çevrimdışı geri çektiriyor
Bende karta başvurmadan eve kart gelsin istemiyorum

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,719
9,892
113
Karta başvurursan minimum 35k verir sana. Ayrıca kart pttye verilince aktif et kullan,kullandıktan sonrada kartı istemediğini soyle eve gelmiş olmaz
Bosver asvur.ucam çok zorda kalırsam denerim normal banka kartları eve gelmiyor bende mobilden kartları kullanabiliyordum