Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
Hadi i sallar ben bana vermezler diye düşünüyorum genelde vermiyorlar bunlar nasıl 30 k verdi anlamadım bu gün arayıp iptal ettirdim. Yalandan borclanmiyim
İki tane daha kredi kartım var bunların limitleri az ama ben daha da düşürecek hatta birini kapattirabiliri.
Dost 2 kartın varsa 3. Ye gerek yok seni zorlar iptal ettirmek en doğrusu. Kart olayi cidden sıkıntılı. İşte benim de kart yok uzun zamandır bende kapattırdım 2 tane .telefon vs almam lazım elden taksit yapan yok , tarlada çalışa çalışa öderim artık 😅

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,717
9,892
113
Dost 2 kartın varsa 3. Ye gerek yok seni zorlar iptal ettirmek en doğrusu. Kart olayi cidden sıkıntılı. İşte benim de kart yok uzun zamandır bende kapattırdım 2 tane .telefon vs almam lazım elden taksit yapan yok , tarlada çalışa çalışa öderim artık 😅
Zor vallahi bende geçen hafta 10 k vbet bonusuyla çektim de aldım telefon
Uygun bisi bakıyorsan Samsung a15 eli ayağı düzgün telefon anneler günün de anneme bu haftada kendime aldım
4 GB ram 128 GB 7.5 k 6 ramligi 8.5 k

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Kanka başvur artık bee 1 ay oldu😂 heycanlandiriyorsun bizi bakalim vereceklermi sana

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
Kanka başvur artık bee 1 ay oldu😂 heycanlandiriyorsun bizi bakalim vereceklermi sana
İcram falan yok ama beyaz eşya borçları var elden , herhangi bir banka veya alışveriş şirketlerine de borcum yok geçen 30 k ön onaylı limit var dedi hadi uygulamasında şimdi görünmüyor muhtemelen vermezler . 😁 verirlerse uzun zaman sonra ilk icram olacak çok heyecanlıyım 😁😁😁

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
İcram falan yok ama beyaz eşya borçları var elden , herhangi bir banka veya alışveriş şirketlerine de borcum yok geçen 30 k ön onaylı limit var dedi hadi uygulamasında şimdi görünmüyor muhtemelen vermezler . 😁 verirlerse uzun zaman sonra ilk icram olacak çok heyecanlıyım 😁😁😁
Hadi başvur kanka neyi bekliyon 😁

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113

Shaddyff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
436
44
28
80k limit verdiler 2 haftadır kullanıyorum sadece bir yerde 800 liralık bi çekim yapmadı başka kart denedim onunla çekti. Onun harici her yerde kullandım birde online bi alışveriş sitesinde işlem yapmadı şu an sıkıntısız gözüküyor ekstreden sonra bakalım ne olacak

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
Reis simdi aldim nasil kaldırdılar buradaki yalancilar bitmiyor
Ya kardeşim beni tanımadan etmeden yalancı damgasını vurmak ne kadar kolay alışveriş yaptım 2 pakette sigara aldım gecmedi kasadan sigara yasaklı ürün alarmı verdi kasa bu kadar basit bende kendi paramla aldım ulan be hale geldiniz kimsenin kimseye tahammülü saygısi kalmamış insan gibi cevap verdik sana sigara verse bana ne vermese bana ne ne yasadiysak onu yazdik

WilliamMunny

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,413
700
113
Direkt limit vermiyor uğraşmaya gerek yok az verse hadi anlayacağım

serkan2749

Tanınmış üye