Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

ThomasMusk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,930
666
113
bende sağlam biri var onda bozdum yuzde 70 den üstü veren tokatcı

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
Abi komisyonculara niye para kaptiriyorsunuz anlamıyorum. Girin globalden kripto alın sonra tr den banka hesabına çekebilirsiniz

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,696
698
113
Ptt kargoya verildi diyor uygulama da hala hazırlanıyor yazıyor. Kart no ne zaman ifşa oluyor :D

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,696
698
113
Teslim aldım yapıcan son 6 hanesini soruyor kartın 4 hane zaten var uygulamada 2 haneyide deneyerek bulman lazım sonrasında tüm kart açılıyo
Tamam da uygulamada hala kargoya verildiği yazmıyor. Hazırlanıyor yazıyor ptt mesaj attı teslim alındı diye. Teslim aldım diye birşey göremedim.

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Karti nakite çevirince kaasaadsn a 101 Limiti kapatıyorlar benim kapattılar a101 önce a 101 harcayın sonra kredi kartıni

ThomasMusk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,930
666
113
Tamam da uygulamada hala kargoya verildiği yazmıyor. Hazırlanıyor yazıyor ptt mesaj attı teslim alındı diye. Teslim aldım diye birşey göremedim.
aynı sekıl banada o mesaj geldı nasıl teslım aldım yapacagız bılgıısı olan yok mu

Ugurd.

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
467
109
43
Kart gelince benim yerime başkası teslim alabiliyor mu?

ThomasMusk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,930
666
113
Muhtemelen mesaj geldikten bir süre sonra uygulamayı güncelliyor. Uygulamada da kuryeye verildiği yazınca teslim aldım sekmesi açılacak galiba
herhalde işte bilen varsa iyi olurdu mesajı aldıktan ne zaman süre sonra çıktı o sekme acaba