Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
Kasa uygulamasında
Kartlarım /yeni banka kartı ekle/ kart numarası yazınca

Sadece banka kartları ile yükleme yapabilirsiniz yazıyor

Bu hatayı nasıl çözerim yardımcı olabilecek var mı

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,350
1,319
113
Kasa uygulamasında
Kartlarım /yeni banka kartı ekle/ kart numarası yazınca

Sadece banka kartları ile yükleme yapabilirsiniz yazıyor

Bu hatayı nasıl çözerim yardımcı olabilecek var mı
kayit etme sil onu habire yeniden yaz yukleme yaparken

Labtek01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
682
181
43
ikisinede uyrlik olusturman gerekiyir once banka hesabini tanimla satacagin yere ikinci link oraya sattim ben aldigim yere satis olmuuor cunku

Ahmet2893

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
215
67
28
Kassa çalışıyor hadi kredi kartında once ornek 2 bin dene olmadi 1900 oda olmadi 1800 mutlaka bi tutarda oluyor bazen banka ile iletisime gecin diyor ama oluyor yani defalarca yaptm :)

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,314
113
Arkadaşlar 500 TL kredi vermiş yarın a101 den birseuler alabilirmiyiz bununla kullanan varmı daha önce marketten

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Evet alabilirsin.bana 2ay önce 2k cikmisdi kullandim ödedim sonra bakiyeyi 7kya çıkardılar kullandım onuda ödedim ödeme yapınca komple kapattılar veresiyeyi ne salak uygulama yahu bu.kredi kartı talep ettim 2 k limit vermiş gevsekler 2k ne lan market alışverişi bile yapılmıyor.odeme yapınca her an kapanabilir çoğu kişiye öyle oldu haberin olsun mal bunlar.bu arada geri öderken geciriyorlar kullandığını demiyorsun.ben 7k kullandım geri 7600 ödedim %8 %10 geçiriyorlar yavsaklar

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,314
113
Evet alabilirsin.bana 2ay önce 2k cikmisdi kullandim ödedim sonra bakiyeyi 7kya çıkardılar kullandım onuda ödedim ödeme yapınca komple kapattılar veresiyeyi ne salak uygulama yahu bu.kredi kartı talep ettim 2 k limit vermiş gevsekler 2k ne lan market alışverişi bile yapılmıyor.odeme yapınca her an kapanabilir çoğu kişiye öyle oldu haberin olsun mal bunlar.bu arada geri öderken geciriyorlar kullandığını demiyorsun.ben 7k kullandım geri 7600 ödedim %8 %10 geçiriyorlar yavsaklar
Dost eve birşeyler lazım bende şuan sikintifsyim Kredi kartı değil ama bu hasi veresiye heralde internet üzerinden alabilirmiyiz yoksa sadece marketemi gitmek lazim