Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,628
1,343
113
Evet alabilirsin.bana 2ay önce 2k cikmisdi kullandim ödedim sonra bakiyeyi 7kya çıkardılar kullandım onuda ödedim ödeme yapınca komple kapattılar veresiyeyi ne salak uygulama yahu bu.kredi kartı talep ettim 2 k limit vermiş gevsekler 2k ne lan market alışverişi bile yapılmıyor.odeme yapınca her an kapanabilir çoğu kişiye öyle oldu haberin olsun mal bunlar.bu arada geri öderken geciriyorlar kullandığını demiyorsun.ben 7k kullandım geri 7600 ödedim %8 %10 geçiriyorlar yavsaklar
Eğer marketteyse ne diycez kasiyere dost yardımcı olursan sevinirim

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,628
1,343
113
Veresiye kredi ile öde 6 haneli olan degilmi dost

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
613
93
Dostlar önceden hadi kartla paparaya aktarılabiliyordu. İçinde limit var bir yere aktarma yöntemi bilen var mı?

taylorgang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,713
2,048
113
Hadi kredi kartı ile yatırım yapılabilen site var mı ?

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,219
898
113
Evet alabilirsin.bana 2ay önce 2k cikmisdi kullandim ödedim sonra bakiyeyi 7kya çıkardılar kullandım onuda ödedim ödeme yapınca komple kapattılar veresiyeyi ne salak uygulama yahu bu.kredi kartı talep ettim 2 k limit vermiş gevsekler 2k ne lan market alışverişi bile yapılmıyor.odeme yapınca her an kapanabilir çoğu kişiye öyle oldu haberin olsun mal bunlar.bu arada geri öderken geciriyorlar kullandığını demiyorsun.ben 7k kullandım geri 7600 ödedim %8 %10 geçiriyorlar yavsaklar
Bana da 10.000 veresiye 20.000 taksitli alışveriş limiti verdiler kullandim ödeme tarihinden çok çok önce kapattım şimdi iki limiti de 0a çektiler. Acaba ne kadar kredi kwrti verecek diye başvurdum 36.500TL limit verdi sadece denemek için olduğundan onu iptal ettim aynı gün. Sonra kredi kartını alayım dedim bu sefer 5500TL limit verdiler 2 aydır da 1 kuruş yukseltmediler değişik bir sistemleri var

İsalic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
251
56
28
Bu forumda olupta sicili temiz adam olduğunu sanmıyorum

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,076
44,925
113
Bana da 10.000 veresiye 20.000 taksitli alışveriş limiti verdiler kullandim ödeme tarihinden çok çok önce kapattım şimdi iki limiti de 0a çektiler. Acaba ne kadar kredi kwrti verecek diye başvurdum 36.500TL limit verdi sadece denemek için olduğundan onu iptal ettim aynı gün. Sonra kredi kartını alayım dedim bu sefer 5500TL limit verdiler 2 aydır da 1 kuruş yukseltmediler değişik bir sistemleri var
Salak bunlar ne yaptıklarını bilmiyorlar ki.bide ödeme yaparken harcadığını in %10unu falan geçiriyor onu fark ettinmi?

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
613
93
Yav dostlar ne kassa alıyor ne siteler alıyor bu hadi kredi kartı limitiyle nakite dönüştüreceğimiz bir yol yok mu ??

Aykhood65

Üye
Yeni Üye
33
2
8
Arkadaslar paycel hazır kartımda 1250 lira var çekemiyorum. Bunu çekebileceğim bir uygulama var mı ? Bilen biri yardımcı olabilir mi rica etsem?