Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Limiti Hk.

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
194
46
28
Burda birsürü dolandırıcı var sen dolandırıcısı da demedim atladın ben herkese güvenmeyin dedim eski üyede değilsin konu üzerine atlarsan bende dikkatli olmaları için uyarıyorum ama senin bu kadar zoruna gittiyse belli ki ekmeğine taş koydum
Ben atlamadım sen benim mesajımdan alıntı yaparak direk böyle yazdın Neyse arkadaşlar kolay gelsin

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
194
46
28
Neyse arkadaşlar ben kimseye yardımcı olmuyorum herkes başımın çaresine baksın

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Kart gunlerdir basımda altın kaplama kart yapıyorlar ellam

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
349
83
Kredi kartını yıllardır nakite çevirdiğim tek yer, TOSLA üniversite yıllarımda çok yardımı oldu, dolandırıcılara para kaptırmayın, toslaya kredi kartı ile yatırım yapın ordan nakit çekin

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Toslaya yatıran varmi kredi kartıyla canlar

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,495
4,230
113
Kart gelmesi kac gun suruyor dost 1 ay i buluyor mu

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,508
2,145
113
Burda birsürü dolandırıcı var sen dolandırıcısı da demedim atladın ben herkese güvenmeyin dedim eski üyede değilsin konu üzerine atlarsan bende dikkatli olmaları için uyarıyorum ama senin bu kadar zoruna gittiyse belli ki ekmeğine taş koydum
Sen kibarlık yapıp diyememissin ben soyliym senin yerine tokatcinin Allahı konuşma yönlendirme tarzından belli