Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hagi ⚒ Alex Hangisi Daha İyi ?

Dino2106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,920
475
83
sana gülüyorum futbol cahili türkiyede farkını gosterirdi nasıl bir cümledir uefa kupasını aldırdı o adam tek başına 3 büyüklere attıgı goller ve diger takımlara attıgı golleri bilmedigin için
Bi gol de Hunreisten. 90a çaktı :cool::cool:

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
takımlara katkı olarak ikiside çok başarılı olsada efendiliğiyle taraflı tarafsız herkesin saygısını kazanmış Alex , çirkefliğiyle herkesin nefretini kazanmış Hagiyi adamlıkta katlar geçer. yani totalde Alex

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
konuya noktayı koyalım kuşlar şu alexin 3 de 1 i kadar efendi olsanız ülke daha güzel olur be valla bak.

Dino2106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,920
475
83
takımlara katkı olarak ikiside çok başarılı olsada efendiliğiyle taraflı tarafsız herkesin saygısını kazanmış Alex , çirkefliğiyle herkesin nefretini kazanmış Hagiyi adamlıkta katlar geçer. yani totalde Alex
Çirkefliğiyle herkesin nefretini kazanmış hagi mi:rolleyes::rolleyes:o_Oo_O
Kral tamam anladık yalan atıyorsun da. Bari adamı kötülemek için bu kadar saçma sapan yalanlar uydurma. Milet yalan söyler inandırır. Ben sana gülüyorum :D:D

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Çirkefliğiyle herkesin nefretini kazanmış hagi mi:rolleyes::rolleyes:o_Oo_O
Kral tamam anladık yalan atıyorsun da. Bari adamı kötülemek için bu kadar saçma sapan yalanlar uydurma. Milet yalan söyler inandırır. Ben sana gülüyorum :D:D
pek futbol geçmişi bilgin yok ama hagiyi ismen tanıyorsun anladık. haginin 1i hakeme olmak üzere 3 tükürme vakası vardır ,sayısız küfürü neden kartsız geçildiği her hafta tartışılırdı .uefa kupası diyorsunuz ya , o finalin uzatmasında ve penaltılarında hagi sahada yoktu çünkü yumruk atmaktan kırmızı görmüştü;)

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
Türkiye Kariyerine Bakıyorum Tabi ki Alex
Sonra Karakter Gelir Hagi de 0
Hagi Gs Taraftarına hırsız demiştir Ondan Seviyorlar
Tıpkı Belhandayı Sevdikleri Gibi

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Türkiye Kariyerine Bakıyorum Tabi ki Alex
Sonra Karakter Gelir Hagi de 0
Hagi Gs Taraftarına hırsız demiştir Ondan Seviyorlar
Tıpkı Belhandayı Sevdikleri Gibi
Hagi gs taraftarına değil kayseri taraftarına tepki gösterdi ayrıca hırsız demedi. Ve bununla alakalı da o anki verdiği tepkinin ani ve fevri hareket olduğunu söyleyip tüm Türkiyeden özür diledi.
Hagi kendini ıslıklayan gs taraftarına el sallayıp başını öne eğip dışarı çıkan bi futbolcudur. Ezbere konuşmayın Hagi türk halkına her zaman saygı ve sevgi duymuş bir insandır.

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Ayrıca sen ofsaytı yeni öğrenirken hagi jübilesini çoktan yapmıştı azıcık bilip öğrenerek yaşayarak yazalım

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
Karpatların Maradonası hala açar izlerim bir daha gelmez böylesi bu Lige

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Benim cocuklugumda sey vardi sizlerde de varmiydi bilmiyorum. "Top sahibi istedigini oynatir istemedigini oynatmaz ve asla kaleye gecmez aut mu korner mi tas ustu mu penalti mi " hersey ona sorulur ve o ne derse o olurdu.
Hagi topun sahibiydi hep tukurukmus dirsekmis yumrukmus bunlar bos seyler ve adamin adamligini eksiltecek seyler degil.
Tamamen sahsi gorusum ve herkesin gorusune saygi duyuyorum Alex Fenerbahcede oynamis en iyi futbolcudur.

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Fenerbahcelilerin cogunun yorumunu okudum su konuda hemfikirler.alex Fenere gelen en iyi yabanci...
Fakat turkiye gelen en iyi yabanci Hagidir bunu fenerlilerin yorumlarindan bile anlayabilriz.cogu "fenere gelmis en iyi yabanci alex" demis :eek:.bu isin takimi olmaz turkiyeye gelip kariyerinin zirvesine cikan bircok maci tek hareketiyle turkiye ve avrupada cevirebilendir hagi..sevgili @Scorfield modum boyle bir baslik konu olmamis gercekler bariz belliyken :D:D.turkiyedir galatasaray ;)

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
Fenerbahcelilerin cogunun yorumunu okudum su konuda hemfikirler.alex Fenere gelen en iyi yabanci...
Fakat turkiye gelen en iyi yabanci Hagidir bunu fenerlilerin yorumlarindan bile anlayabilriz.cogu "fenere gelmis en iyi yabanci alex" demis :eek:.bu isin takimi olmaz turkiyeye gelip kariyerinin zirvesine cikan bircok maci tek hareketiyle turkiye ve avrupada cevirebilendir hagi..sevgili @Scorfield modum boyle bir baslik konu olmamis gercekler bariz belliyken :D:D.turkiyedir galatasaray ;)
Konu kilitlendi :) :)

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Konu Galatasaray degil Hagi. Konu Galatasaray olmus olsa kan cikartiriz evelAllah :)

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
Hagi gs taraftarına değil kayseri taraftarına tepki gösterdi ayrıca hırsız demedi. Ve bununla alakalı da o anki verdiği tepkinin ani ve fevri hareket olduğunu söyleyip tüm Türkiyeden özür diledi.
Hagi kendini ıslıklayan gs taraftarına el sallayıp başını öne eğip dışarı çıkan bi futbolcudur. Ezbere konuşmayın Hagi türk halkına her zaman saygı ve sevgi duymuş bir insandır.
Gs Taraftarına Dedi Bos Yapma
Belhanda da Size Dedi Hala Takımda

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Kafa karışıklığı yarattı konu
Politik cevap olsun ikisinde kendi döneminin en iyileri:)

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
sizinki tam yanlış olmuş .Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancıya giderse konu hagi kariyerde ilk 10a giremez .r.carlos , van persie , drogba , podolski ondan kat kat kariyerli oyunculardır. Haginin kariyerinde yalnızca barca yeralmaktadır oda Ardanın cvsindede vardır. Hagiyi değerli kılan Türkiye'deki performansıdır ve o konuda Alex onunla başabaştır