Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray Taraftarını Heyecanlandırdı

Alliance

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
4,714
5,244
135
5ec69269ae298b8dbb7c43de (1).jpg

Milan forması giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, Twitter'da ses getiren bir harekete imza attı. Daha önce Galatasaraylı olduğunu açıklayan Hakan, bir kullanıcının "Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray'a gelebilir mi lütfen? Başka derdim kalmayacak?" yazılı tweetini beğendi ve Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırdı.

Her fırsatta Galatasaraylı olduğunu dile getiren milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun beğendiği bir tweet, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Bir kullanıcının 'Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray'a gelebilir mi lütfen başka derdim kalmayacak' yazılı tweetini beğenen yıldız oyuncunun bu hamlesi Galatasaray taraftarını heyecanlandırdı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım'ı çalıştırdığı dönemde vazgeçilmezleri arasında olan Hakan Çalhanoğlu, geçtiğimiz yıllarda verdiği röportajda, "Herkesin tuttuğu bir takım vardır, saklamaya gerek yok. Ben küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım. Bunu herkesin yüzüne söyleyebilirim" ifadelerini kullanmıştı.

2017'de Bayer Leverkusen'den 23 milyon Euro bonservisle Milan'a transfer olan 26 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi 2021 yılında sona erecek. Hakan, Milan formasıyla 116 maçta 17 gol atıp 28 asist yaptı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
vallah bu adamı getirip ne yapacanız bunun görevini yapan turkiyede 500 bin tl olan 20 tane 2 lig topcusu bulurum ben

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
hakan iyi olmasa milan'da bu kadar forma şansı bulabilirmi?

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
yani şimdi bu hakanı oynatanlar futboldan anlamıyor. boş boleş adam lar. milandaki t.d Stefano Pioli futboldan anlamıyor milli takımdan t.d Senol güneş futboldan anlamıyor kesin yüksek mevkilerde tanıdıkları var oyuncunun :) yoksa bu fotbolla nasıl oynayacak :)

whitepk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
668
81
28
İş yapar da gelmez ne işi var buralar hikaye

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113
Klopp golden sonra ne acıklama yaptı cok merak ettim :)

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
Hakan Gelirse bir Fenerli Olarak Sevinirim Çünkü Çöp

amasya05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye