Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hakkınızı Helal Edin

gaddaryus11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
157
39
28
Arkadaşlar nasıl denir bilmem bu iletten batınca bı anda oluyor her şey ben öğrenciyim geçen sene ceza geldi ailemi bir kez hayal kırıklığına uğrattim çok kötü olmustum o günden beri 1 senedir oynamiyordum takı iki hafta önce şeytanın durtusuyle 50 lira atıyım dedim bütün biriktirdiğim bursumu 2250 TL'yi yedim arkadaşlardan borç aldım 3000 de öyle yedim . Şanssızlık öyle bir geldi ki tam geldi daha biraz önce GS maçına 3.5 üst trendden 10 oran oynadım baktım ilk yarı bok gibi maç 6 TL'ye bozdurdum 3.5 oldu maç çok zoruma gidiyor. Her neyse yarın anneme tekrar idda oynadığımı bütün paramı kaybettigimi ve borcumu söyleyeceğim ama bu sefer nasıl bir tepki alırım bilmiyorum benim gibi başına gelen var mi ailem ne tepki verir acaba yorumlarınızı bekliyorum. Denemesiymis özel oraniymis tamamen bırakmak istiyorum kurtulmak istiyorum tek çözüm aileme söylemek gibi geliyor.

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
geçmiş olsun borç parayla biriktirdiğin parayla oynama hocam ben kenarda gitsede uzulmeyecegin miktarlarla oyna bu oyunlar para kapısı değil zevkine oynanacak oyunlar umarım kendini toparlarsin kaybın öğrenci olduğun için çok degil birakmak en mantıklısı

joebass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
234
43
Geçmiş olsun dostum günün en karanlık vakti tan atmadan önce ki vakittir güneşin senin için doğması yakın ayık ol

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,194
1,741
113
Düşünmedim değil reis ama inançlı biriyim çok şükür her serde bir hayır vardır deyip söyleyeceğim unutulur 1 2 seneye diye düşünüyorum
Kardeşim kısa süre önce senin durumundaydım canını çok sıkma para dediğin kazanılır sağlık önemli ailene izah et ve hazır okul kapalı ilken gir ni işe çalış borçların için çabaladığını ve pişman olduğunu ailen de anlasın

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,421
1,386
113
Arkadaşlar nasıl denir bilmem bu iletten batınca bı anda oluyor her şey ben öğrenciyim geçen sene ceza geldi ailemi bir kez hayal kırıklığına uğrattim çok kötü olmustum o günden beri 1 senedir oynamiyordum takı iki hafta önce şeytanın durtusuyle 50 lira atıyım dedim bütün biriktirdiğim bursumu 2250 TL'yi yedim arkadaşlardan borç aldım 3000 de öyle yedim . Şanssızlık öyle bir geldi ki tam geldi daha biraz önce GS maçına 3.5 üst trendden 10 oran oynadım baktım ilk yarı bok gibi maç 6 TL'ye bozdurdum 3.5 oldu maç çok zoruma gidiyor. Her neyse yarın anneme tekrar idda oynadığımı bütün paramı kaybettigimi ve borcumu söyleyeceğim ama bu sefer nasıl bir tepki alırım bilmiyorum benim gibi başına gelen var mi ailem ne tepki verir acaba yorumlarınızı bekliyorum. Denemesiymis özel oraniymis tamamen bırakmak istiyorum kurtulmak istiyorum tek çözüm aileme söylemek gibi geliyor.
Tam
Bu kumar yuzunden 6-7 sene beni geriye attı șu an borcum yok ama hayatımı cökertti tam zamanında dönüş yaptın o borca kabullen ve bitir.

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Durumu anlatırken acıtasyon yap biraz yumuşat ortamı duygusal gir sıyrılırsın ama bir daha onları bu duruma sokarsan onlarda sana acımazlar yani

gaddaryus11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
157
39
28
Vala 1 senedir oynamiyordum hayatımı yaşıyordum ya son iki haftada 5 kilo verdim akdhdh benim korktuğum şey ailemin durumu iyi değil zaten hani çok bir borç yok zaten tabi de en çok korktuğum tekrar ugrattigim hayal kırıklığı be

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,421
1,386
113
Vala 1 senedir oynamiyordum hayatımı yaşıyordum ya son iki haftada 5 kilo verdim akdhdh benim korktuğum şey ailemin durumu iyi değil zaten hani çok bir borç yok zaten tabi de en çok korktuğum tekrar ugrattigim hayal kırıklığı be
Bir sey olmaz acık acık soyle

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Olur böyle arada 2 gün sonra fikrin değişir para olunca yine oynarsın anlık bu krizler geçmiş olsun

gaddaryus11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
157
39
28
Reis 1 senedir oynamiyordum diyorum ne iki günü canını yedigim ben iki haftadır nefret ede ede parayi kurtarmaya calisiyorum

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Geçmiş olsun kardeşim 4 5 ay önce benim de başıma geldi 2 Ay kira parasını yemiştim babamla konuştum sağolsun yardımcı olup kapattı borçları ama ettiği sözler o duruma düşmek beter anlıyorum seni çok iyi şükür o günden beri azalttım sakın kafayla oynuyorum girince kaybım olmadı pek fazla kardayım ama arkadaşın dediği gibi kazanç kapısı değil kesinlikle oynuyorsan zevkine oyna seni üzmeyecek şekilde

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Reis 1 senedir oynamiyordum diyorum ne iki günü canını yedigim ben iki haftadır nefret ede ede parayi kurtarmaya calisiyorum
1 senedir oynamıyorsun ama 1 günde bütün birikimini verip üstüne borçlanmışsın demek ki 1 senenin sana hiçbir katkısı olmamış umarım yoluna koyarsın her şeyi

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Benimde kenarda okul icin birikrirdigim param duruyor şuan 2.5k civari okula kadar 10k yakin olur ama oynamiyorum cunku biliyorum ki evden destek gelmez bana okula gidecegim zaman(Destek gelmemesinin sebebi malumunuzdur) . Senin illaki bir dayanağın vardır ki oynamissin çünkü insan 1.temel ihtiyaclarini karsilamadan zevk vs için parayı yemez. Gecmis olsun.

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Emanet malı canı g*tündedir derler o yüzden borç harçla girmeyin bir işe

gaddaryus11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
157
39
28
Geçmiş olsun kardeşim 4 5 ay önce benim de başıma geldi 2 Ay kira parasını yemiştim babamla konuştum sağolsun yardımcı olup kapattı borçları ama ettiği sözler o duruma düşmek beter anlıyorum seni çok iyi şükür o günden beri azalttım sakın kafayla oynuyorum girince kaybım olmadı pek fazla kardayım ama arkadaşın dediği gibi kazanç kapısı değil kesinlikle oynuyorsan zevkine oyna seni üzmeyecek şekilde
Ağa babana nasıl izah ettin ne tepki aldın