Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu HALEN KAYIT OLMADIYSAN 30SPİN(070krs) SENİ BEKLİYOR! WAZDAN 9 LIONS OYUNU EN ÇOK KAZANDIRIYOR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak4650

Mutluluğun formülü; “umursamamak.”
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
Bonusu simdi ver yalniz ara 112 acil bonus diye

Markobet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Ayrıcalıklı Üye
501
96
28
Çözemediğim şu, yanlış bişeymi söylendi,

Tamam aga, ben benim dediğim olsun peşinde değilimki olan şeyi söyledim safece, yanlış bişey varmı
sen daha önce ne yazdın biliyosun bak geçmişe çok fazla konusmaya gerek yok evdekal7 yi de aktif edebilirsin canın sağolsun

Burak4650

Mutluluğun formülü; “umursamamak.”
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
Bigun jojobete 50 tl mobil ödeme yaptim tam 2.ci mobil odemeyi yapacakken hesapta 150 tl gozukuyor canli destege baglandim her neyse toplam 150 tl attim kaybettim 10 dakka sonra aradilar hesabina iyi niyetinizden dolayi 500 tl yatirdik diye cekebilirsiniz dediler cekim verdim 750 tl geldi 500 de degil asshfhda

Markobet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Ayrıcalıklı Üye
501
96
28
Bigun jojobete 50 tl mobil ödeme yaptim tam 2.ci mobil odemeyi yapacakken hesapta 150 tl gozukuyor canli destege baglandim her neyse toplam 150 tl attim kaybettim 10 dakka sonra aradilar hesabina iyi niyetinizden dolayi 500 tl yatirdik diye cekebilirsiniz dediler cekim verdim 750 tl geldi 500 de degil asshfhda
tarihe yazılır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...