Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Halkbank Paraf Kredi Kartı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Arkadaşlar parasızlık artık canıma tak etti bıçak kemiğe dayandı.
Kardeşim adına kredi kartı başvurdum benim telefona.Halkbank müşterisi değildim ben.
Onun bilgilerle kendi telefonuma başvurdum onaylandı ve halkbankasından mesaj geldi.
Teslim aldıktan sonra gerekli belgeler ve imzanızla şubemizden şifrenizi alabilirsiniz diye.
Ne bok yicem ben sımdı nasıl kullanırım bu kartı.Teslim alırken kimlik isterlermi.

adamons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
883
312
63
kimlik imza olmadan alamasın bankayı ara karti iptal ettir

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Dost kardeşin halden anlar belki zor durumdayım dersin
kart geldiğinde teslim ederlermi bana peki.
teslim alabılırsem eğer sonra onu arayıp bi orta yol bulmaya anlaşmaya çalışacağım.
düzenli ödemek suretiyle benim olsun diyeceğim.ama teslim almak mesele işte.

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,153
43,661
113
teslim alabılırsem eğer sonra onu arayıp bi orta yol bulmaya anlaşmaya çalışacağım.
Kardeşin kaç yaşında bro

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,153
43,661
113
Bak şimdi Ai miydi neydi o uygulamadan kardeşinin sesini önce o uygulamaya kaydet sonra kapıya geldiklerinde ya da belgeleri teslim alacak kişiyi çağırdıklarında o uygulamadan kardeşinin adına ses kaydet evdekilerin birinin anne baba farketmez birinin telefon numarasını kendi telefonuna kardeşim diye kaydet sonra memur o kişiyi çağırdığında evde olmadığını fakat ulaşabileceğini söyle kardeşim diye kaydettiğin kişiye durumu izah et onaylıyor öusun de Ai Ses uygulamasından kaydettiğin “evet abi ben eve gelemeyeceğim sen teslim al “ gibisinden bi sesi diğer telefodan kendine gönder memura dinlet ve belgeleri al

sckkeller

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
219
94
28
Hocam kuryenin inisiyatifinde o iş bence. Ama zor yine de teslim etmeleri

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Bak şimdi Ai miydi neydi o uygulamadan kardeşinin sesini önce o uygulamaya kaydet sonra kapıya geldiklerinde ya da belgeleri teslim alacak kişiyi çağırdıklarında o uygulamadan kardeşinin adına ses kaydet evdekilerin birinin anne baba farketmez birinin telefon numarasını kendi telefonuna kardeşim diye kaydet sonra memur o kişiyi çağırdığında evde olmadığını fakat ulaşabileceğini söyle kardeşim diye kaydettiğin kişiye durumu izah et onaylıyor öusun de Ai Ses uygulamasından kaydettiğin “evet abi ben eve gelemeyeceğim sen teslim al “ gibisinden bi sesi diğer telefodan kendine gönder memura dinlet ve belgeleri al
ha hayır dırek ben oymus gıbı davranacağım.kımlık ısterse de kaybettım yenisini çıkartacağım diyeceğim

sckkeller

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
219
94
28
Kanka asfjlkajsfaş bir arkadaşını kardeşim diye kaydedip aynı konuşmayı çok daha teferruatsız yaptırabilir :D

Render

40 bulky fruits 6 line
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,648
659
113
Dolandırıcılık yükleniyor Allah sabır versin kardeşine işi zor

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Teslim etti diyelim direk kullanabılıyormuyum yoksa halkbankasına mı gıtmem lazım bırdaha belgeler ıcın falan ?
çünkü öyle sms gelmiş belgelerle şubemize falan diye.şifre için

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,207
44,336
113
Teslim etti diyelim direk kullanabılıyormuyum yoksa halkbankasına mı gıtmem lazım bırdaha belgeler ıcın falan ?
çünkü öyle sms gelmiş belgelerle şubemize falan diye.şifre için
limit nekadar

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,832
9,938
113
Arkadaşlar parasızlık artık canıma tak etti bıçak kemiğe dayandı.
Kardeşim adına kredi kartı başvurdum benim telefona.Halkbank müşterisi değildim ben.
Onun bilgilerle kendi telefonuma başvurdum onaylandı ve halkbankasından mesaj geldi.
Teslim aldıktan sonra gerekli belgeler ve imzanızla şubemizden şifrenizi alabilirsiniz diye.
Ne bok yicem ben sımdı nasıl kullanırım bu kartı.Teslim alırken kimlik isterlermi.
Tafsip etmiyorum başkasının adına kart olaylarini bir yolu var kullanmanın ama yazmayacagim

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,454
4,003
113
Mobil uygulamasını indirip limit tanimlanmissa ve eğer kullanabiliyorsan başka banka hesabına havale yap, Akbank ta oluyor diğer bankaları bilemem.Gerci belli bir oranı var hepsini aktaramiyorsun ayrıca kesintisi de oluyor, kartı nasıl alırsın bilemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...