Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Halkbank Paraf Kredi Kartı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Tafsip etmiyorum başkasının adına kart olaylarini bir yolu var kullanmanın ama yazmayacagim
Normalde böyle bişey yapmazdım ama 25 aralıkta izmirde olmam lazım.önemli bir stajım var 80 kişilik eğitime hak kazandım biri ben oldum.
onun için yol parasıdır orda yeme içmedir falan para lazım 3 hafta orda kalacağım.yani kumar için değil işte ihtiyaç için.
kardeşim de anlayışla karşılar zaten ben işe girsem öderim o kartı kullandıgım paraları.

kilmerknock

Emekli Prof.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
169
93
28
O kartı teslim alman imkansız. Böyle bir şeyi deneme bile, Banka direk suç duyurusunda bulunur.

kilmerknock

Emekli Prof.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
169
93
28
bi şansımı deneyeceğim ya. en kötü ihtimal geri gider.
Dostum, bana güven, banka konularında uzmanım. Sakın deneme, yaptıgın eylemde 3 ayrı sıç unsuru var, Banka direk suç duyurusunda bulunur. Boktan bir sebeple sicilin bozulmasın.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Dostum, bana güven, banka konularında uzmanım. Sakın deneme, yaptıgın eylemde 3 ayrı sıç unsuru var, Banka direk suç duyurusunda bulunur. Boktan bir sebeple sicilin bozulmasın.
ama konunun ıcınde bırı daha yazmış teslim aldım anneme vermısler kartı dıye ?

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Sizi anlamiyorum gerçekten adam gelmis burda kardesinide borca sokucak akıl veriyorsun şu sekil yap böyle yap kartı alırsın filan. Yazik değil mi kardesinin arkadasindan iş ceviriyorsun. Zaten gözümun önüne hep geliyorsun surekli onu bunu nasil nakite çeviririm diye. Kaç yaşında adamsin kumarda bıraktığın parayi biriktirseydin daha geçenlerde surekli cekim paylas yapıyordun yazık valla size

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
Geçen gün kuzeninin haberi olmadan kredi çeken elemana demediğinizi bırakmadınız şimdide kalkmış adama akıl veriyorsunuz vallahi buradaki kitlenin durumu hiç iyi değil

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Sizi anlamiyorum gerçekten adam gelmis burda kardesinide borca sokucak akıl veriyorsun şu sekil yap böyle yap kartı alırsın filan. Yazik değil mi kardesinin arkadasindan iş ceviriyorsun. Zaten gözümun önüne hep geliyorsun surekli onu bunu nasil nakite çeviririm diye. Kaç yaşında adamsin kumarda bıraktığın parayi biriktirseydin daha geçenlerde surekli cekim paylas yapıyordun yazık valla size
Hangimiz bırakmadık kumarda para.Herkes batık.Bende bi çıkar yolu arıyorum işte.
Düzelecek herşey cenabı allahın izniyle.Allah büyük.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Geçen gün kuzeninin haberi olmadan kredi çeken elemana demediğinizi bırakmadınız şimdide kalkmış adama akıl veriyorsunuz vallahi buradaki kitlenin durumu hiç iyi değil
Kuzen ayrı kardeş ayrı.Ben gardaşımı zora sokmam asla.İşe gireceğim kartı öderim nolacakki.

kilmerknock

Emekli Prof.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
169
93
28
ama konunun ıcınde bırı daha yazmış teslim aldım anneme vermısler kartı dıye ?
Bak şimdi, annesinin kartını teslim alan arkadaş muhtemelen annesinin internet bankacılığı şifresini kullaniyordur ve kart başvurusunu internet şifresini girerek mobil Bankacılık üzerinden yapmıştır. Bu durumda kurye aile içinden birine kartı teslim eder. Çünkü kredi kartı sözleşmeleri sanal ortamda mobil Bankacılık şifresine düzenlenmiştir. Ama sen çağrı merkezi ya da internet üzerinden bir başvuru yapmışsın ve başvuruya ilişkin geçerli bir kredi kartı sözleşmesi yok. Kart teslimi sırasında bu sözleşme, kurye teslim edecekse kurye tarafından, şube teslim edecekse şube tarafından imzalatılmak zorunda. Eğer sen kardesinmişsin gibi imza atmaya kalkarsan bu anında anlaşılır ve bu durumda banka yasal olarak suç duyurusunda bulunmak zorunda. Tekrar söylüyorum, deneme bile.

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,569
4,605
113
Mobil uygulamasını indirip limit tanimlanmissa ve eğer kullanabiliyorsan başka banka hesabına havale yap, Akbank ta oluyor diğer bankaları bilemem.Gerci belli bir oranı var hepsini aktaramiyorsun ayrıca kesintisi de oluyor, kartı nasıl alırsın bilemem.
Havale yapmasına gerek bile yok papara hesabinada aktarabilir

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,569
4,605
113
3 ay önce ziraat bankası kredi kartı onaylandı 1 hafta içinde teslim edilecek şubeden alabilirsiniz dendi internet bankacılığı na girdim ordan paparsya aktardım 1.5k yı kredi kartı elime teslim almadan içindeki para bitti

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Bende papara payfix hepsi blokeli.Zamanında ihtiyaçtan paparayı da satmıştım.Sonra geri açmadılar 😁 😁 😁 😁

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,456
1,621
113
Bunun gibiler yüzünden bankalar başkalarına sorun çıkarıyor arkadaş eski den aile adına deneme bonusu alanlar oluyordu şimdi kredi kredi kartı almaya çalışıyorlar

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,786
6,766
113
Agam yapmayın şöyle şeyler yazık günah, kendi sicilinizi bozuyorsunuz sonra gidip aile bireylerinin de bozuyorsunuz. Benim abim böyle bir şey yapsa ağzını burnunu kırarım abi falan dinlemem.

Gnyckmk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
116
37
28
Normalde böyle bişey yapmazdım ama 25 aralıkta izmirde olmam lazım.önemli bir stajım var 80 kişilik eğitime hak kazandım biri ben oldum.
onun için yol parasıdır orda yeme içmedir falan para lazım 3 hafta orda kalacağım.yani kumar için değil işte ihtiyaç için.
kardeşim de anlayışla karşılar zaten ben işe girsem öderim o kartı kullandıgım paraları.
anlayısla karsılarsa kımlıgı iste ondan gıt subeye al kartı

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Agam yapmayın şöyle şeyler yazık günah, kendi sicilinizi bozuyorsunuz sonra gidip aile bireylerinin de bozuyorsunuz. Benim abim böyle bir şey yapsa ağzını burnunu kırarım abi falan dinlemem.
Valla belli olmaz o kardeşim.Oynuyorsa abin yapabilir.Bu iş adama herşeyi yaptırıyor görüyorsun.
Ama yine herşeyi düzeltecek olanda benim.Ben bozduysam ben düzeltirim.Kardeşime dokunmaz bi kredi kartı.
Abisine el kaldırmaz.Kaldıramaz.Yoksa o eller kırılır.

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,348
1,115
113
Kardesim kumar için değilmiş kardeşine soylesene böyle böyle bişey denedim onaylandı iş için eğitim için de insan evladı olan hiç kimse bişey demez zaten hatta deki onaylandi ama sende tamam dersen falan gelcek de kart geliyor deme direk

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Valla belli olmaz o kardeşim.Oynuyorsa abin yapabilir.Bu iş adama herşeyi yaptırıyor görüyorsun.
Ama yine herşeyi düzeltecek olanda benim.Ben bozduysam ben düzeltirim.Kardeşime dokunmaz bi kredi kartı.
Abisine el kaldırmaz.Kaldıramaz.Yoksa o eller kırılır.
Bu is adama her şeyi yaptirmasin o kadar ciddiye almayin veya kaptirmayin sonucta kesin bir kazanc soz konusu degil ve dusuk ihtimalle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...